Wpis z mikrobloga

Na jakich deskach śmigacie Mirki?
Ja jeżdżę na kilkuletnim Burtonie Blancie i szukam czegoś nowszego. Oglądałem na ogłoszeniach różne Gnu i Lib Tech Zależy mi na magne traction bo mi trochę decha ucieka na oblodzonym. Co polecacie? ;p
#snowboard #narty
  • 11
@PiotrasPiotrula: obecnie na stanie mam lib tech skunk ape i bataleon whatever, czy Ci polecam którąkolwiek z nich? Nie, bo mimo, że to dobre blaciki to niekoniecznie mogą podejść pod Twoje warunki fizyczne i zapotrzebowanie. Napisz do czego potrzebujesz dechy, wzrost, waga, nr buta i ktoś Ci może coś sensownego doradzi. Magne-traction na propsie jeśli chodzi o lód, polecam
@PiotrasPiotrula: lib techa jako deski ogólnie to jak najbardziej polecam, dobra jakość. Tego skunk ape'a Ci nie polecę bo to sprzet raczej dla dużych chlopów, twarda, szeroka, wytrzymala decha na zjazdy, rocker więc średnio into carving, FS na tej desce raczej słabo wychodzi (ale wiadomo, jak potrafisz to w parku będziesz rządził i na desce klozetowej). Gdybym kupował cos na park to skate banana byłby na pewno w topce kandydatów.
@PiotrasPiotrula: zobacz co jest w polsce dostępne z desek arbor
ich griptech daje fest radę na twardym śniegu, ma coś w stylu magne ale "zęby" są tylko na wysokości wiązań. A na lód to dobra jest tylko modlitwa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ewentualnie coś asymetrycznego, ale z tego typu desek to kojarzę tylko funslingera z neversummer i nie wiem czy jest jeszcze tłuczony