Wpis z mikrobloga

@Niss: swoją droga nie wiem gdzie fenomen człowieka pajonka. Gdzie demon duszy, seria uncharted czy bloodborne są świetne to pajonk jest tak nudny i powtarzalny ze się to w pale nie mieści. Bujanie na pajęczynie z początku jest fajne ale po maksymalnie godzinie już nie zwraca się na to uwagi. Misje typu leć na pajęczynie i pobij złoczyńcę to w zasadzie cała gra. W moim odczuciu to gra dla dzieci i
@Niss:
Tylko patrzac na poprzednie czescie TES, diablo i cod to beda odgrzewane kotlety max 5-6/10, fable uj wie xD
Jestem pc master race, mam opcje na gamepassa darmowego, ale nigdy nawet nie pomyslalem, by skorzystac. Przeciez lepiej wydac 4 dychy za dobrego indyka niz w ten szajs aaa na jedno kopyto grac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mroczna_Pyra: masz, normalni ludzie się w ogóle nie przejmują tymi wojenkami :) najlepiej się ze znajomymi wymieniać grami i konsolami. Każda konsola ma swoje perełki, ps4 to kopalnia świetnych gierek. My ze znajomymi mamy ograne wszystkie exclusivy z każdej konsoli bo ktoś ma ps4, ps5, Nintendo, plus xbox pass i gry na PC, a nikt nie ma czasu grać na 5 sprzętach na raz. Do tego na steam można dzielić bibliotekę
@StachuStach: trzeba szukać na pepperze czy innym Steal alert. Dla nowych członkówy była okazja 6 miesięcy za złotówkę i kolejny rok za kilka dodatkowych złotych. Nie wiem czy to błąd, ale dwie ofery się kumulowały i finalnie wyszła taka śmieszna cena.
@FunkyMonkey: @Niss: no naprawdę nie popierdźcie się. Czy do was dociera, że gro osób ma PS5 z takiego powodu jak ja - czyli miałem poprzednie konsole (PS3 i PS4), mam zbudowaną solidną bibliotekę gier i naturalną rzeczą jest dla mnie kontynuacja tego. Dla mnie nie ma znaczenia czy XBOX coś kupił, czy nie. Fajnie dla graczy XBOXa i tyle. U mnie tak się składa i o tyle mam farta, że