Wpis z mikrobloga

To co Borek wyczynia na insta jest po prostu tak żałosne, że ja nie wiem jak to skomentować, gościu już pisze że Nawałka nasz selekcjoner bo jakiś jego kumpel od kieliszka mu powiedział, albo sam Nawałka, a nasz prezesina nawet nie musi oficjalnie potwierdzać bo kółko wzajemnej adoracji dzieli się swoimi niusikami xDD
Nic dziwnego ze Mateuszek plakal jak Sousa był trenerem, bo nic nie wiedzial co sie dzieje wokól kadry, bo każdy mial w dupie mitomana z Dębicy
To jest właśnie kolejny argument, za tym by selekcjonerem nie był Polak, żeby te wszystkie borki czy inne wlodarczyki nie miały żadnych info o kadrze, żeby swoimi mordami nie kłapali w wywiadach, że oni już wiedzą jak wyjdą nasi na danego rywala, żeby zamknęli jadaczki i dali popracować w spokoju kadrze, no ale czego ja się spodziewam ¯_(ツ)_/¯
Borek z dziennikarza Top do mema
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Anck-Su-Namun - To co Borek wyczynia na insta jest po prostu tak żałosne, że ja nie w...

źródło: comment_1642548180zWbvr6hBol0PHzOwJ9Ifo2.jpg

Pobierz
  • 17
@Anck-Su-Namun Rano czytałem na WP rewelację Borasa, że Dynamo Moskwa odrzuca propozycje 25mln EUR za wonderkida Szymańskiego bo skupiają się na walce o mistrzostwo, nawet Piekarski uznał, że to przesada i w tym samym artykule zdementował

Borek nie ma umiaru w tym rzucaniu inside newsami i kolesiostwie, jakby naprawdę Nawałka został selekcjonerem to już widzę jak skład jest ustalany przy kieliszku z agentami na łączach, ten nieszczęsny Szymański grałby wszystko niezależnie od
ten nieszczęsny Szymański grałby wszystko niezależnie od formy żeby go w końcu wypchnąć od Ruskich i skasować prowizję


@IIIlIII: nieszczęsny Szymański - no tak, zagraniczne portale też podlegają polskim wpływom i oceniają go jako jednego z najlepszych zawodników w zespole czy nawet w lidze... Już pomijam że w obliczu zawieszenia Klicha to jego powołanie jest w pełni logiczne...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anck-Su-Namun: miałem i mam dokładnie takie same przemyślenia. To są cymbały i mitomani do szerzenia opowieści dziwnej treści i wynoszenia informacji z kadry za pomocą Krakena czy innych debili. Każdy piłkarz, co liznął poważnej gry na zachodzie patrzy na takich nawałków czy innych fornalików z politowaniem, bo to jest 0 poważnego przygotowania taktycznego. W polskim kartoflisku to wystarcza. Ale na zachodzie to jest śmiech politowania, uprawianie jakiegoś szamanizmu miałoby przynieść sukces,
@Anck-Su-Namun: Dodaj Kołtonia który już drugi tydzień codziennie wrzuca filmy gdzie gada o tym co Nawałka da kadrze. To jest dopiero odlot, Nawałka nie jest ogłoszony a Kołtoń już tydzień temu zaczął analizować jaki skład Nawałka będzie wystawiał XD
No i masz rację, dla nich obcokrajowiec na stanowisku selekcjonera to zło, bo przez to są pozbawieni informacji i to ich boli, oni muszą mieć kogoś swojego, kogoś z kim się można
@Anck-Su-Namun: Dla mnie wystarczający argument o selekcjonerze zza granicy to ten, że taki selekcjoner odcina te wszystkie dziennikarskie miernoty od kadry i kadra oraz trener mogą w spokoju pracować.

W ogóle określenie "dziennikarz" na Borka to nieporozumienie - Bór to biznesmen, gbur i komentator, ale jeśli chodzi o dziennikarstwo sportowe to jest gównianym midasem tej branży

Ale Bora i resztę świty musiało pieklić jak Siwy był selekcjonerem i byli odcięci. Teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kennyooo: trzeba doprecyzować, że dobry komentator wyłącznie sytuacji na boisku, bo wszystko inne co komentuje przekracza jego kompetencje i wychodzi szambo. Jak sytuacja jest bardziej złożona niż piłka przy nodze zawodnika to zaczyna się grafomaństwo i bajdurzenie.
@JanuszKarierowicz ale macie świadomość, że to jest dla nich ważne? Na całym świecie tak to wygląda, że dziennikarze chcą wyciągnąć jak najwięcej newsów z kadry, żeby mieć o czym pisać. Zapewne będąc na jego miejscu szanowałbyś prywatność i nie zagłębiał się w sprawy kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijam sprawę słuszności wyboru Nawałki, bo wg mnie nie wchodzi się dwa razy do jednego szamba
@IIIlIII: ale pisanie o Piekarskim i dorzucaniu coś "skasować prowizje" to chyba jakies nieporozumienie. Sam Mariusz Piekarski mówił, że zostaje w Dynamie bo zespół walczy o najwyższe cele, ma stabilnego sponsora i Szymański jest ważnym zawodnikiem. Gdyby chciał go wytransferować to by mu nagadał, że to czas na krok w przód, albo przepadniesz, a w wywiadach rzuciłby coś w stylu, że prowadzimy rozmowy z wieloma klubami. A tu krótki komunikat, Sebastian