Wpis z mikrobloga

witaju
do tej pory leciałem na gotowcach a później premixach ale świat się zmienił i teraz trzeba samemu robić
Jak sobie przygotuje mieszkankę 50/50 glikol/gliceryna 80ml dodam do tego 10ml aromatu inawera i 30ml bazy 18mg i dam poleżeć ten tydzień czy dwa to będzie to miało jakiś smak czy trzeba będzie mniej nikotyny a więcej aromatu? kupiłem karton specyfików z tego sklepu dla miłośników wypieków ale zapomniałem że będzie mi potrzebna jakaś duża strzykawka
#epapierosy
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@albcag: ja zawsze na 100ml gotowego liquidu lałem 10ml 18mg nikotyny i 10ml koncentratu/aromatu ostatnio los aromatos itp. smak nie byl intensywny mega, ale byl wyczuwalny. Zalezy jakie preferujesz. Z moich obliczeń moj lq to bylo jakies 2.333mg
@albcag: sprawdź dawkowanie aromatu. Są takie gdzie 3% to dużo, ale i takie gdzie 20% to nic. A, i nie działa to po producencie, a po poszczególnych smakach więc musisz sprawdzać wszystkie. Na początku polecałbym dodać trochę słodzika, bo pewnie jesteś przyzwyczajony do przesłodonych lq.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@albcag: polecam wagę jubilerską. Na allegro za grosze można kupić. Większość kalkulatorów oblicza też wagowo ilość poszczególnych składników