Wpis z mikrobloga

@Kosmox30: Microsoft #!$%@? gry z PlayStation, a następnie odda, ale tylko w Game Passie dostępnym także na konsolę Sony. Tak będzie :)
  • Odpowiedz
a ms się dwoi i troi i dalej nikt tego nie chce xD


@Hershel: To chyba kwestia tego że gry z Xa są dostępne na PC, więc tak naprawdę to jak masz PC to potrzebne ci tylko PS do uzupełnienia biblioteki. I jeszcze gry na PC są generalnie tańsze niż na Xa, nawet w dniu premiery. Sony też zaczęło wydawać swoje gry na PC, bo nie zapowiada się w najbliższych latach
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Niby spoko, dużą firma i znaczące portfolio ale na dziś to srogie bagno. Jak dobrze pamiętam to sporo tych zasłużonych ludzi dla AB odeszło i założyło studio Frost Giant.

Wzięli dwa poranione studia (bethesda i activision blizzard) za srogie pieniądze. Idą szeroko i ryzykownie oby się im to udało wtedy wygramy przede wszystkim my - gracze.

Co do Sony to wydaje mi się, że w najbliższych latach mogą spać spokojnie.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Nie no, wydaje mi się, że spora część gier nadal będzie wychodzić na wszystkie platformy, ALE xbox dostanie nową grę do gamepassa, a ludzi z konsolą Sony będą musieli bulić po 300 zł+. Zakładam, że długo falowo to będzie przenosiło użytkowników Sony na platformy microsfotu.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: to uczucie, kiedy i tak nie grałeś w raki od tych wydawców od wielu lat xD Jeżeli w ogóle jakieś acti-gówna zostaną exami na Xa, to mogę tylko powiedzieć: no elo. Niech jeszcze ubisoft sobie zabiorą.

Zresztą PS5 mimo braku dostępności nabija rekordy sprzedaży, więc klasycznie: psy szczekają, karawana jedzie dalej.
  • Odpowiedz