Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: tego nie wiem, ale zaczałbym od zaprzestawania nazywania ich shitami, maja 100x (instytut danych z dupy) wiekszą funkcjonalnosc od BTC.

Potencjalnie na BTC zarobisz juz mniej niz na mocnych altach, które Ci wymieniłem.

Taka Luna w kwietniu byla warta 15$, potem spadła do 5$ a przed chwila miala swoje ATH na 100$ a jest z nami od 2019 roku.

Taki XRP jest obecny od 2013 i wcale nie ma zamiaru
  • Odpowiedz
@Filip3k91: solana np. to dla mnie shit bo jest bardzo scentralizowany. I z tego powodu tak łatwo rośnie, nie spadł gdy sieć przestała dwukrotnie działać na kilka godzin i tak dalej.
XRP - shit, co prawda technologia za nim stojąca może i będzie przez banki wykorzystywana ale sam token do niczego nikomu nie potrzebny.
luna i avax nie sprawdzałem tego dokładnie to się nie wypowiem.
Czyli nie wiesz o ile urosną
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Na całę szczęście Ty jesteś w stanie wszystko przewidzieć i już wiesz że te alty nie osiągną np x10.

Po takiej Lunie widać ogromny potencjał na wzrosty. XRP - nawet taki nikomu niepotrzebny token zrobił więcej niż BTC.

Solaną i Avaxem się w sumie jakoś bardzo nie interesowałem więc tutaj nie mam nic do powiedzenia oprócz - popatrz na wykresy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filip3k91: nie jestem w stanie niczego przewidzieć. Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz, zrób sobie notatki jak cię to przerasta i wtedy mi pisz odpowiedzi.
Nie będę oglądał wykresów czegoś, co mnie nie interesuje. Zresztą jak ty swoje 'inwestycje' opierasz na patrzeniu na wykresy to tłumaczy czemu uważasz, że to będzie rosło cały czas w tak samo
  • Odpowiedz