Wpis z mikrobloga

Powiedzmy to raz na zawsze, żeby przy okazji nie dać pożywki ruskim trollom, których wysypało tu ostatnio z powodu sytuacji na arenie międzynarodowej:

POLSKA WSPIERA NIEZALEŻNĄ UKRAINĘ.
POLSKA SPRZECIWIA SIĘ ATAKOWI ROSJI NA UKRAINĘ.
POLSCE ZALEŻY NA TYM BY UKRAINA ROZWIJAŁA SIĘ GOSPODARCZO.
POLSKA SZANUJE NIENARUSZALNOŚĆ GRANIC UKRAINY.

POLSKA NIE ROŚCI SOBIE ŻADNYCH PRAW DO ŻADNYCH TERENÓW NALEŻĄCYCH DO UKRAINY.
POLSKA BĘDZIE WSPIERAĆ, A NIE ATAKOWAĆ UKRAINĘ W PRZYPADKU NAJAZDU ROSJI.

NORMALNI POLACY NIE SĄ WROGO NASTAWIENI DO OBYWATELI UKRAINY.

#polska #rosja #ukraina #wojna
biesy - Powiedzmy to raz na zawsze, żeby przy okazji nie dać pożywki ruskim trollom, ...

źródło: comment_1642499231B8QQvBvKJts10IxGAeT6OI.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
a co z żądaniami polskiego Lwowa, które pojawiają się raz na jakiś czas na wykopie


@bartton Te i podobne bajki o niemieckim Breslau należy spuszczać w kiblu, razem z polskimi prawakopitekami
  • Odpowiedz
@Sin-: Tutaj, w Polsce. Masz rację. Od Europejczyków oddziela nas Odra. Nie są to moje bajania, tylko polak na zachodzie nadal postrzegany jest jako podczłowiek. Z czysto technicznego punktu widzenia mamy więcej wspólnego z Ukraińcami, czy Rosjanami. Jesteśmy Słowianami. Zachodnia Europa to Celtowie, Germanie i Nordycy.
  • Odpowiedz
jakie znaczenie mają prawa człowieka w kwestii interesu geopolitycznego


@Dzieban: pokazują żenująca postawę tego LordMroka na innym przykładzie. Jezeli wedlug Ciebie Ukraina może zostac zaatakowana, gdyby sprzyjało to Polsce to jestes kawał gnoja.
Polskę tez ktos może sobie najechać jak ma w tym jakiś interes?
Korwinowi politycy, zimna kalkulacja. #!$%@? że ktos umrze, komuś zgwałcą córkę, najważniejszy jest interes jakichś kresek na mapie xddddd
  • Odpowiedz
@murmurlrl: A niby dlaczego Odra? Bo była wojna i te tereny były kiedyś Niemieckie i tak to sobie tłumaczysz? Bo tak się składa, że mieszkam we Wrocławiu i mogę Ciebie zapewnić, że tutaj może mniej ludzi chodzi do kościoła niż na wschodzie kraju i może jesteśmy trochę bardziej otwarci niż niektóre rejony które najchętniej by się zamknęły na wszystkich (również na siebie) ale tak to niczym się nie różnimy.

I nie
  • Odpowiedz
@Tymajster: No rozumiem, że zwykłych ludzi może to poruszać ale wojna nie ma nic wspólnego z moralnością. I tak było, jest i będzie bez względu na to co mówią politycy
  • Odpowiedz
@biesy: W interesie Polski jest obecnie wspieranie niezależnej Ukrainy jako przegrody od Rosji. Nie oznacza to, że zawsze, bezwarunkowo i wbrew własnym interesom powinniśmy popierać Ukrainę i jakiekolwiek inne państwo. Państwa mają interesy, nie przyjaźnie.
  • Odpowiedz
@Sin-: Już Ci napisałem co mamy wspólnego i nie zamierzam się powtarzać... Poza tym ja mówię o piernikach, a ty o makowcu. Chodzi mi o Rosjan czy Ukrainców jako naród, nie o państwo Federacji Rosyjskiej, czy wcześniej ZSRR. Wiadomo, że z nimi nigdy nie było nam po drodze. Nie wiem o co chodzi z tym zamykaniem się na kultury. To raczej ty zamykasz się na swoje pochodzenie. Mieszkam w Warszawie i
  • Odpowiedz
@biesy: Dziecko drogie. Ukraina ma już znikomą wartość strategiczną dla Polski. Kiedyś, miała oddzielać nas od złej Rosji i jeszcze gorszego Putina. Ale dziś graniczymy z Rosją już nie tylko z Obwodem Kaliningradzkim ale też granica z Białorusią stała się de facto granicą z Rosją. A od konfliktu Rosja-Ukraina to Ty nas nie zachęcaj to bo Urkowie z Angolami tam bawią się zapałkami i jak chcą to niech to robią na
  • Odpowiedz
@murmurlrl: o chłopie… ale fikołek. Aż muszę podsumowanie zrobić.

1. Tobie przeszkadza kultura Europejska. Moje pytanie brzmiało dlaczego Ci przeszkadza? Wymieniłeś Odrę i nie uzasadniłeś dlaczego. Wtf?

2. Skąd wniosek że zamykam się na pochodzenie? Nie mam problemu żeby się przedstawić że jestem z Polski. Nie mam kompleksów jak to nazwałeś „tylko polak na zachodzie nadal postrzegany jest jako podczłowiek”.
No i kto ma kompleksy? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@biesy: Wolę ruskich trolli od osób wycierających sobie morde polskością i próbujących swoimi politycznymi opiniami definiować co jest, a co nie jest polskością i normalnością.
  • Odpowiedz
zapomniałem dodać, że pod tym wpisem komentarze onucy będą usuwane, można przy okazji zobaczyć komu po drodze z putlerem


@biesy: i to uczucie, że trole się naprodukują a kopiejek nie będzie, bo nie ma co pokazać głównemu oficerowi trolowni w Petersburgu :)
  • Odpowiedz
@biesy: a takie pytanie bez zartow mam, po co w ogole oni takie cos robia? skoro to sa ruskie, to skad oni w ogole umieja w wykop i w polski? o co tu chodzi pozdro dzieki z gory za odpowiedz
  • Odpowiedz