Wpis z mikrobloga

@GaiusBaltar: Ciężko ignorować przepis którego się nie zna. A co do tej kategorii to jest jeszcze jeden predendent, zakaz parkowania na chodniku jeśli jest ten chodnik węższy niż 2.0 m, w polsce chyba połowa chodników nie ma tyle a ludzie się ładują.
  • Odpowiedz
@PanBulibu ja takim spuszczam powietrze w kołach. Szkoda mi było czasu na znalezienie miejsca parkingowego to teraz będzie musiał poświęcic trochę czasu na pompowanie.
  • Odpowiedz
  • 41
@Vosemite Nazwij i mnie konfidentem, bo ja np. zgłosiłem takiego gagatka. Jest przepis, że nie można parkować w odległości 10m od przejścia, aby nie blokować widoczności pieszych. Jak myślisz kierowca jadący po przeciwnym pasie kiedy zauważy pieszego? Jak będzie na "drugim" białym pasie licząc od prawej? A jak to będzie dzieciak 1.4m, który będzie widoczny jak już wyjdzie poza obrys auta?
Diumen - @Vosemite Nazwij i mnie konfidentem, bo ja np. zgłosiłem takiego gagatka. Je...

źródło: comment_1642507537niHhCHYmwTzNIEOMngiDm3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Diumen: Ciebie nie nazwę, bo na Twoim zdjęciu jest normalna droga z ograniczeniem 50kmh i auta zasłaniają pieszych.

Na zdjęciu opa jest osiedle z limitem 20kmh. Ponadto pewnie wieczne problemy z parkowaniem i tak to wygląda. Poza tym stoi w większości na chodniku, osobe przy pasach będzie widać przy prędkościach osiedlowych

Nie popieram, ale rozumiem. Chcąc zgłaszać takie rzeczy musiałbym nic innego nie robić.
  • Odpowiedz
@liter_wody myślę że to adekwatna Lecha do utrudniania życia. Spróbuj się z wózkiem z dzieckiem czasem przecisnąć. Nie niszczę nikomu mienia. Spuszczenie powietrza z jednej opony to nic strasznego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: a ja zgłosiłem 2 auta stojące długo na parkingu i wczoraj ostatni już odjechał. Czuję dobrze człowiek, bo stały tam kilka lat i żaden dziadek nie chcial nic z tym zrobić xD
  • Odpowiedz