Wpis z mikrobloga

Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś nie potrzebuję ale jutro tak. No #!$%@? mać. Najlepsze że to osiedle i nie ma miejsc na takie pudło. Stał już parę tygodni ale teraz to przegł. Co najlepiej wykręcić? Policaje, straż miejska?

#mistrzparkowania #patologiazmiasta #poznan
ludzik - Tak mnie #!$%@? przyblokował- potrzebuję tej przestrzeni zajętej paką. Dziś ...

źródło: comment_1642454101q7VuaqFZjOB8qlw99qwjc8.jpg

Pobierz
  • 84
@Squatlifter: no ja widzę samochód na miejscu dla inwalidów i za szybą coś niebieskiego - więc jest dla mnie naturalne, że to jest uprawnienie do korzystania z tego miejsca. Przecież one po to są, żeby ktoś tam parkował, a nie żeby stały puste. Więc skoro OP tam stoi i dodatkowo narzeka na to, ze został zablokowany i potrzebuje tego kawałka miejsca, mimo że dałoby się teoretycznie wymanewrować samochodem, to bardzo logiczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ludzik: sam nie wiem czy koleś jes bezmyślnym głupkiem, czy kiero patusem.
Co to za osiedle? Rób foto dokumentację, wal do administracji, żeby kolesiowi dupę truli do granic możliwości. Kup zapas karnych #!$%@?ów a teraz dzwoń na straż, że jesteś niepełnosprawny i nie możesz wsiąść do auta.

Na parkingu obok mojego osiedla straż nagminnie przyczynia się do odholowań samochodów z takich miejsc.