Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Który z męskich zapachów jest najseksowniejszy?

Chodzi mi o #perfumy i #zapachy, które w największym stopniu mogą stymulować taką "zwierzęcą pożądliwość". Mile widziane opinie #rozowepaski (co wywołuje u was taki efekt?) i te od #niebieskiepaski (który zapach spowodował u was najwięcej takich reakcji)?

Inb4: wiem, że #feromony raczej nie działają u ludzi, proszę też bez odniesień do Kourosa i zapachu pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e44a9cf7bdff000a92680e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Który z męskich zapachów jest najse...

źródło: comment_1642366443WVj1R8eRKHnRaXQQpLUL50.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma perfum po powąchaniu których kobiety dostają kociokwiku i z miejsca się rozbierają w zwierzęcym amoku. Są ładne perfumy, które podobają się płci przeciwnej, ale jak masz słabą morde to i tak bez różnicy, a jak jesteś chadem to możesz psikac się nawet jakimś shitem za 20zł z Rossmana.
jeśli kobieta, którą się interesujesz miała dobre relacje ze swoim ojcem to dowiedz się potajemnie jakich perfum używał jej stary. To nie jest tajemnica, że laski z pełnych rodzin szukają na swoich partnerów facetów o podobnych cechach jak ich ojcowie. Dotyczy to również używanych perfum.


@zloty_wkret: Na jednym Tiktoku o Saważu widziałem trochę komentarzy różowych, że nie chciałyby, aby ich chłopakach pachniał jak ich stary. ¯\_(ツ)_/¯