Wpis z mikrobloga

#medium #gry #pcmasterrace
W grę Medium grać PL czy EN by była najwyższa jakość aktorów "głosowych"?
Hej, nienawidzę polskiego dubbingu w grach, taka skaza z dzieciństwa(ciągle kilku tych samych aktorów)
Będę grał w grę;) MEDIUM, Polska podobno, ale spotkałem się już z polskimi grami które mają polski głos gorszy niż angielski(wiadomo większość kasy idzie na głos po angielsku bo recenzenci i większość graczy będzie tak grała).

Sam bym sprawdził, ale nie chce sobie psuć klimatu, to jest chyba gra typu "odczuwamy i 100% zaangażowania"(czyli nie ma TVGry na drugim monitorze) i telefonu w łapie. Grac po angielsku? czy dać szansę? (nawet Wiedźmina 3 grałem po angielsku(nie trolluję), bo byłem przyzwyczajony do jego głosu i jak odpaliłem po polsku to nie mogłem się przestawić, nic nie mam do naszego języka, ot tak to jest(było?) z głosem w grach).

Pytam też, bo #acg youtuber który ma podobny gust do mojego, więc słucham jego recek, mówił że głos "hit and miss". Więc pomyślałem czy nie zagrać po naszemu?
Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #medium #gry #pcmasterrace
W grę Medium grać PL czy EN by była...

źródło: comment_1642334886R6NB5ItiuXIanR00Z1ap1w.jpg

Pobierz
  • 9
@luxkms78: @marekseo: @Just_Doesnt_Know: @marekseo: już nieważne, w swej mądrości gra/gamepass zainstalował mi grę w języku systemu operacyjnego(po angielsku), bez możliwości zmiany, to odwrotność lauchera EA, który wymusza instalację w języku kraju z którego się łączymy, czyli jak jesteś francuzem mieszkającym w Rosji, to będziesz miał Dragon Age Inkwizycję po rusku, bez opcji zmiany, poza podmianą i edycją plików, co potrafi zepsuć grę/nie wszędzie działa(dlc/podmenu), zajebiście. A potem tysiąc
@RabarbarDwurolexowy: za DA:I masz plusa bo musiałem po każdym patchu żebrać pliki od ludzi którzy mieli angielski i podmieniać. A co do Medium jestem ciekaw czy jak dojdziesz do basenu to będziesz miał nadal kinowe 16 fps niezależnie od rozdzielczości i ustawień. Podobnież nigdy tego nie spatchowali.