Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy budzisz się rano i myśląc o tym co by tu dzisiaj zrobić, z nudów przeglądając w łóżku komórkę trafiasz na połączenia PKP z twojej zapyziałej dziury. I widzisz jedno za 45 minut. I ta myśl "a może by tak dzisiaj zjeść obiad na krakowskim rynku"? Kocham życie po 30stce. Masz kasę, masz czas, nie masz zmartwień i co najważniejsze jeszcze ci się chce (ʘʘ)

Ar_0 - To uczucie kiedy budzisz się rano i myśląc o tym co by tu dzisiaj zrobić, z nu...

źródło: comment_1642326701gVWttvZ4LyCt3slIQTjjgE.jpg

Pobierz
  • 76
@Ar_0: Szanuję w opór ( ͡° ͜ʖ ͡°) też często z domu w taki spontaniczny sposób wybywam, zgodnie z zasadą, że w domach ludzie umierają. A ja chcę żyć. Choćby to było pojechanie na zadupie, gdzie nawet jak spóźnisz się na ostatni pociąg powrotny i musisz spać na jedynej ławeczce na wiejskim dworcu w oczekiwaniu na pociąg poranny, to jest w pytę :D

@witam12: są różowepaski,
zazdroszczę :) pewnie nie masz #rozowypasek który odbiera Ci smak życia

@witam12: ano nie ma :). Ja to z tych którzy cenią sobie i lubią samotność. Wiem, dziwne ale nudno by było gdyby każdy był taki sam :).

Jaki ten świat mały, też nim jechałam. Ale wysiadłam w Gliwicach. No i jechałam 2 klasą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@choochoomotherfucker: też miałem być w 2. Tak to
@piteross: Może dlatego ze jeszcze do niedawna pociąg Katowice -krk jechał 4h. Moze coś się zmieniło niewiem i niechce wiedzieć, po mojej 4h podróży Powiedziałem nigdy więcej pociągiem autem to poniżej 1h
Fajnie, ale mieszkając w Krakowie, myślę że mogłeś pojechać gdzieś dalej

@H13D: lubię Kraków. Jakbym tutaj mieszkał to bym go pewnie znienawidził ;)

@Ar_0 skąd wziąć czas...

@lebort: ukraść :D albo przestać gonić za kasą, wziąć tyle aby być szczęśliwym i zacząć żyć ¯\(ツ)_/¯@littlemuffin:

dementuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

@little_muffin: tutaj nie ma co dementować ani debatować tylko trzeba ruszyć szanowne 4