Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chlew. Jeździli za szybko, źle. Jeżdżą wolnej, źle. Masz jechać równo z ograniczeniem bo jak nie to jesteś debilem. Polska w pigułce.

Ps. Już was widzę dzbany jak w obcym mieście znacie wszystkie obowiązujące ograniczenia bo patrzycie na każdy napotkany znak. #!$%@?ć was prądem to za mało.
40 na 50, 58 na 70, #!$%@? idzie dostać z tymi zamulaczami (_ )


@kruszto: mam święte prawo jechać 30 przy 50 i 50 przy 70. Jak nie pasuje przyspiesz +10 km/h i mnie wyprzedź.
Zawsze mam radość w serduszku, kiedy widzę jak drogowi kubice narzekają, że ktoś jedzie za wolno.

@cytmirka ja też się raduje jak ktoś jedzie 40 ma 70 z dwoma pasami. A i jeszcze w telefon patrzy.
@kruszto Prawko 20 lat, 3 mandaty, każdy za przekroczenie 15-20km/h na dwupasmówce, gdzie nie było nawet innych aut, tylko ja i policja w krzakach. Im więcej zakazów i ograniczeń, tym bardziej uświadamiam sobie, że nie chce ich przestrzegać, że to urąga mojemu zdrowemu rozsądkowi, logicznemu i krytycznemu myśleniu. Kiedyś zawsze przechodziłem na zielonym przez pasy, teraz idę jak widzę, że nic nie jedzie i zdążę przejść itd.
ehh widać że E39 jeździłeś xD


@sorek: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 159 równie dobrze się #!$%@? w zakrętach. pełny obrót kierownicy to 1 z hakiem a w e39 prawie 3 obroty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jest #!$%@?, najlepsi są ci co na pasach rozbiegowych na ekspresach i autostradach jadą 40 a zaczynają przyspieszać jak już się włączą do ruchu XD

@droid43210:

Jakby co to to nie jest włączanie się do ruchu.
@pawel694 policjant moze ci nawet za 1 kmh wiecej wlepic, a fotoradary strzelaja od 10 wzwyz bo tak jest ustalone w prawie zwiazanym z nimi. Co nie zmienia faktu że nadal trwają poszukiwania tego legendarnego kierowcy który dostał mandat za <60 w zabudowanym.
Zawsze mam radość w serduszku, kiedy widzę jak drogowi kubice narzekają, że ktoś jedzie za wolno.


@gimemoa: xD No zajebiście. To rolnicy niech na wakacje nad morze jeżdżą sobie kombajnem. W końcu nie przekraczają prędkości.
Widać, że jeździsz sporadycznie wkoło komina. I jestem pewien, że twój styl jazdy jest daleki od płynnego.