Wpis z mikrobloga

@jajochlebki: teraz jak to przeczytałem to sczaiłem że tam gdzie jest x trzeba wpisać literę xD.

Myślałem że to jakieś młodzieżowe powiedzenie xD


@Thome: bo to w sumie jest młodzieżowe powiedzenie. Kiedyś było emo i emocjonalność, a teraz tożsamość płciowa. Pewnie za 10 lat przyjdzie inna fala, a na razie mamy kulturę „woke”.

Nic w tym złego, ot, takie czasy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: a nie powinno być "wróciłom" zgodnie z patternem "wróciłxm", gdzie x zastępowane jest przez odpowiednio:
- a dla kobiet
- e dla mężczyzn
- o dla nie wiem jak to określić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jajochlebki

przez większość swojego życia myślałam, że pisanie "zrobilxs, zrozumialxs" to literówki XDD

wydawało mi sie, ze to powszechny missclick a tu taki #!$%@? XD

Dostaję raka z przerzutami za każdym razem gdy widzę wypociny z tymi "literówkami"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BoskiPrototyp ciekawe jak takie coś w końcu pójdzie do pracy xd będzie się tak kazalox do siebie zwracać?

@szczeki32: w korporacji za to są dodatkowe punkty przy rekrutacji, a julka z HR bije brawo gdy dostaje CV z zadeklarowanymi dziwnymi zaimkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@pablosik:

ot, takie czasy

Owszem

Nic w tym złego

No nie wiem. Dorośli i instytucje (w tym edukacyjne) nigdy nie partycypowały aktywnie w głupich modach na subkultury i bunt młodych. Teraz zaś aktywizm LGBT(reszta literek) dodatkowo nakręca i wpędza w to głębiej, czasem nawet już od przedszkola.

Weźmy np. subkulturę skejtów. Wyobrażasz sobie np. aby na lekcjach w podstawówce uczono o rodzajach deskorolek albo żeby dorośli ludzie w profilu zawodowym na
  • Odpowiedz