Wpis z mikrobloga

Hej, za 11 h ruszy wielki Airdrop, który podliczany jest na podstawie waszych wydatków fee na sieci ERC20.

Z tego co widzę dziś już ruszyła nowa wersja strony i zapowiada się że będzie dodatkowo staking. Warto się zainteresować.
Projekt już istnieje od 2 lat więc raczej bez obaw.

Nie przegapcie :)

Linka wrzucam w komentarz.

#kryptowaluty
  • 12
@bitcoholic: @Zenononenon: Dokładnie, 0.01 ETH opłaty za Chaim. U mnie wyszło 30 dolców. Do waszej samodzielnej decyzji czy warto czy nie :/ znając życie nic z tego nie będzie. Mnie już raz ominął AirDrop od Eggs Waves który można było później opylić za kilka tysięcy dolców.

Btw linka wrzucić nie można bo moderator kasuje. To jak tu można w takim razie cokolwiek linkować? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Fiemka kilka dni temu był airdrop dla ludzi co handlują nft i średnio dostawałeś od 200-800 tokenów LOOKS a token teraz kosztuje $4.6 więc warto obserwować potencjalne airdropy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fiemka ilość coina jest ograniczona ale nie ma opcji że zostaną zaclaimowane w jeden dzień (sporo ludzi nawet nie wie że ma coś do claim bo ten projekt akurat nic wczensniej nie zapowiadał odnośnie airdrop).

Możesz claimowac do około 10 dni od kiedy claim ruszył. Claim już działa od kilku dni i możesz normalnie sprzedać token a że projekt jest legitny i konkuruje z największą giełdą od NFT Opensea to po pierwszym
@Fiemka tak tłumaczyłem o airdrop Looks.
Fees. Wtf jest za 10 godzin i można się spodziewać że gas skoczy na chore wartości kiedy claim ruszy - co do samego claim nie ma się co spieszyć chyba że chce się go sprzedać odrazu w obawie przed dump ceny