Wpis z mikrobloga

W pracy dużo montuje ostatnio i bardzo mi się ta robota spodobała. Myślę, jak rozwijać umiejętności. Czy uważacie, że pójście na kurs za ~ 1k, po którym będę miał certyfikat ma w ogóle sens? Portfolio mi się samo buduje, bo montuje kilka filmów tygodniowo, ale nie wiem czy w przyszłości pracodawca będzie tez patrzył na kursy/wykształcenie. Zastanawia mnie też czy z tego kursu wyciągnę coś więcej niż oglądając filmy na yt typu All you need to know about Premiere Pro itp.

#montaz #premierepro #grafikakomputerowa #adobe #pracbaza
  • 11
  • Odpowiedz
W pracy dużo montuje ostatnio i bardzo mi się ta robota spodobała. Myślę, jak rozwijać umiejętności. Czy uważacie, że pójście na kurs za ~ 1k, po którym będę miał certyfikat ma w ogóle sens?

Jaki #!$%@? certyfikat? Nikt na to nie patrzy. Idź do jakieś szkoły filmowej najlepiej lub znajdź porządny kurs (nie za 1k od mietka).

Portfolio mi się samo buduje, bo montuje kilka filmów tygodniowo,

Quality over quantity

ale nie
  • Odpowiedz
@loczyn: Oglądałem te szkołę właśnie, trochę mi do WWa nie po drodze, ale jak dobra to może warto. Ceny też przystępne w porównaniu do tego co widziałem w Krk.
  • Odpowiedz
@derko123: Warto postawić na filmowe/reklamowe podejście, taki montażysta zarabia dużo lepiej i jest bardziej sanowany niż typ co montuje jakieś coś na YouTuba dla Kruszwila czy innego pajaca.

Btw. poka folio na PW
  • Odpowiedz
@derko123 No to masz filmówkę Katowicką pod nosem. TVP wbijaj się na newsy - dużo się nauczysz. Albo się pakuj gdzieś na asystenta montażu do jakiegoś domu produkcyjnego.
  • Odpowiedz