Wpis z mikrobloga

Całkiem niedawno napisałem post, który trochę uderzał w nauczycieli. Natomiast nic nie przebije robotników w tym kraju XD

Skończyłeś studia? Nie pracujesz fizycznie? Nie robisz 250-300h? JESTEŚ NIEROBEM!!! ZOBACZ JAK INNI MAJĄ CIĘŻKO I JAK PRACUJĄ!!11oneone

Naprawdę w tym kraju dominuje jakiś kult #!$%@? i biedy, że jeśli nie dajesz się dymać u janusza za prawie najniższą, to jesteś nierobem i krętaczem, a spróbuj tylko narzekać XD Najlepsze jest ,że ci komentujący to najczęściej jak widać robią najprostsze orki fizyczne.

Btw - tak, wiem, że w praktyce nauczyciele pracują tygodniowo więcej, bo zabierają jednak pracę do domu i zostają też po godzinach
#pracbaza #januszex #korposwiat #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki #takaprawda #niebieskiepaski #praca #studbaza
Pobierz S.....y - Całkiem niedawno napisałem post, który trochę uderzał w nauczycieli. Natomi...
źródło: comment_1642017846MEwFZSjmlp0HioeNqYCnCW.jpg
  • 16
@Sok_Mandarynkowy: nauczyciele to #!$%@? nieroby i królewny z bajki, których nikt nie chciał, więc siedzą w stawie na swoim bagnie i kumkają.
To jedno.
Inna sprawa, to absolutny plebs, który jedyne do czego w życiu się nadaje to przekładanie przedmiotów z jednego miejsca w drugie, zaczyna się odzywać w tematach, jakby ich ktoś o coś pytał.
Służba nie patrzy w oczy, nie zabiera głosu nie zapytana.
Osobno budowlańcy, tych roboty nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sok_Mandarynkowy: robisz coś czego nie lubisz, jesteś za stary albo nie masz umiejętności żeby to zmienić. Skoro nie potrafisz się przy tym cieszyć życiem to musisz to jakoś uszlachetnić bo #!$%@?

To nie kult #!$%@? tylko zwykłe tłumaczenie samego siebie. Ci ludzie umysłowo niczym się nie różnią od takiego programisty15k który opowiada jakie to zajebiste rzeczy robi a tak naprawdę kopiuje kod i nic z niego nie rozumie bo awansował poprzez
Tak, tylko gnój ich i płać im jeszcze mniej. To na pewno jeszcze lepsi kandydaci się do tej roboty zgłoszą.


@oslet: no jasne, bo tu pensja ma jakiś wpływ. A nie to, że nauczyciele sami sobie zagwarantowali, że płaca jest jednolita, bez względu na jakość świadczonej pracy.
Więc przyjdzie młody zdolny i będzie #!$%@?ł, bo zarobi trochę więcej (bo realnie to ile można im te pensje podnieść? Przecież nie o 100%),
Pomijasz tak oczywiste aspekty jak darcie mordy dzieciakow czy przyje&ani rodzice, z roku na rok coraz bardziej roszczeniowi, bo ja podatki płace!


Pracowałeś kiedyś w sklepie wielkopowierzchniowym? Z głośników zapętlona playlista „muzyka do windy vol 4”, ludzie może się nie drą, ale hałas jest ciągły, a nie tylko na przerwach, roszczeniowa postawa klientów, bo „ja tu płacę (chciaż tak na prawdę to nie, bo kupię przez internet hłe hłe hłe)”

Mi tez