Wpis z mikrobloga

Kolejne porównanie zdjęć z serii "kiedyś i dziś". Tym razem odwiedziłem opuszczony Hotel Murat w Redzie.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram

#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #podrywajzwykopem #ciekawostki #urbex #historia
nightmeen - Kolejne porównanie zdjęć z serii "kiedyś i dziś". Tym razem odwiedziłem o...

źródło: comment_1642005320qJG2LA4CLnrbplxeO7pcss.jpg

Pobierz
  • 41
@papaj_21_37: ja nie o tym, ja o tym że jeżeli wszyscy na świecie są tacy sami, to Polacy najwyraźniej nie mogą jednocześnie być wyraźnie inni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przesadne stereotypy o własnym narodzie są normą w każdym narodzie, obiektywnych ludzi nie ma nigdzie - w pierwszej części swojej wypowiedzi miałeś rację
@Iudex: @nightmeen: odkupila to jakaś firma ale budynki jak stały tak stoją już dobre kilka lat. Hotel niegdyś był dość mocno oblegany. Dużo Niemców tu przyjeżdżało. Zmarłego właściciela większość dobrze wspominała. Co innego jego żona która z synalkiem to przejęli jeszcze w trakcie jego choroby. Baba tragedia. Jedyne, czym się interesowała w hotelu to kolacyjki warte pare tysięcy ze znajomkami. Zawsze oczywiście trwała zrobiona i full makeup a to zwykle
wszędzie tak jest, natura ludzka na całym świecie ta sama, tylko my Polacy mamy jakiś kompleks, że u nas to to albo tamto a wystarczy pojechać choćby do Berlina żeby zobaczyć to samo.


@papaj_21_37: W Japonii nikt nie demoluje i nie kradnie. Takie obiekty stoją do naturalnego rozkładu.