Wpis z mikrobloga

Chyba było pite u king całe te monda

Komentarz widza na fekalnym opisujący, że Jareczek od psa arona co zyskał na ciśnięciu knura to teraz stracił znowu.

King: Tak On stracił już dawno temu, te zbiorowe opinie części społeczności ( no ale na pewno nie Twoje) no i antylatexowego grona to był tak na prawdę trolling i przecież wiadomym było, że nikt nie będzie traktował psa Jareczka jakoś poważnie na dłuższą metę.

Też King w Kononowicz - Fekalny Nieregularnik #53 | Aron Pies: no ale mimo wszystko od kilku miesięcy się to powoli zmienia i można się z tym zgadzać czy nie, ocena tej postaci us17 jest nieco bardziej pozytywna, nie mówię że tam pieją zachwyty MÓWIŁEM O TYM TEŻ (jak zwykle) kilka miesięcy wstecz, że zauważyłem nawet u siebie, że proboszcz Aron przestał mnie #!$%@?ć i może nie jest to szczególna sympatia ale na pewno rodzaj tolerancji na jego obecność w belwederze.

Zajebisty trolling king, udało Ci się de besta o kotek znaczy wódka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
  • 4
  • Odpowiedz
Dokladnie tak, od tak wakacji ostatnich conajmniej to king gada ciagle glupoty, zrszta powiedzial w tym samym materiale, ze konon spotkal morawieckiego w 2020 xd taki kronikarz smiechu warte
  • Odpowiedz