Wpis z mikrobloga

Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.
Przecież to się nie godzi żeby ludzie którzy zabijali, gwałcili, zastraszali itd żyli teraz w luksusie i byli idolami młodych ludzi, no ja pierd(_ )
#mmavip #najman #kanalsportowy
QiZiW - Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-prog...

źródło: comment_164189157706WoMMURTFlhLmW4DfFCPf.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.


@QiZiW: Masa zdążył wydać chyba 5 książek i nagle się zrobili wojownicy moralności xDD
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: A jaka to jest hipokryzja? Czy ktoś kto jest przeciwko Słowikowi popierał Masę? Według Ciebie jak ktoś nakarmi jedno głodne dziecko to powinien nakarmić cały świat, bo inaczej to jest hipokryzja. Jak można zrobić coś dobrego to warto, a nie przejmować się że pokonamy całego istniejącego zła.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: wydał to wydał, tylko debile to kupują, a na wykopie jak bylo AMA z Masą to tak samo zostało zjechane od góry do dołu i tutaj OP ma 100% racji -
"stop making stupid people famous"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@niepopularna_opinia: a co ma masa do tego? XD pisze sobie książki, nikt mu już nie wierzy w nic co powie, poza tym jest koronnym który jednak przysłużył się rozbiciu gangsterki w jakimś stopniu a nie po prostu bandytą który dnia legalnej pracy nie wykonał. Wiesz że Słowik wyszedł kilka lat temu i z miejsca trafił do paki za wały na VAT i dopiero niedawno go za to wypuścili za kaucją
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Jeden z największych zwyrodnialców w Polsce spłacił swój dług, bo siedział w więzieniu? O czym Ty w ogóle mówisz? On nigdy nie powinien wyjść z tego więzienia, tam jest jego miejsce a nie brylowanie na salonach
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Wychodzenie z więzienia to jedno ale gość zostaje celebrytą pomyśl sobie że setki jak nie tysiące osób które były katowane przez tego zwyrodnialca pracuje za najniższą krajową i patrzą jak ich kat staje się celebrytą i przykładem dla młodzieży.
Ale nie zrozumiesz tego póki jakiś gość jego pokroju cię nie połamie za parę złotych.
  • Odpowiedz
@QiZiW: Świat nie jest sprawiedliwy. Ci co pałowali protestujących mają duże emerytury i śmieją się z tych co protestowali w Solidarności. Dzisiaj kupują 5 ziemniaków do jedzenia. Nawet robotnicy nie zostali zaproszeni do okrągłego stołu. Taka jest Polska.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: I też spoko było, że kupił ułaskawienie za $150k, żeby krócej siedzieć? W ogóle zabawnie wygląda jak pod każdym wpisem bronisz Słowika i mówisz, że on to przecież nic nie zrobił, a Pruszków to były cienkie bolki. Mordercy, gwałciciele i złodzieje.

Na dodatek pozujesz na jakiegoś oświeconego, kto wie lepiej jak było w najlepszych czasach Pruszkowa, a całymi dniami siedziesz i oglądasz patostreamy.
  • Odpowiedz