Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie że Fame już padło? Generalnie wszystkie największe gwiazdy przyciągające ludzi im znikły

Kasjusz -> Własna federacja
Murańscy -> Upadł mit i biją się wszędzie. Co oni zrobią? Kolejna walka Murański vs Tańcula gdzie Arek nie umiał usadzić 52 letniego dziadka?
Lil Masti -> Przejadła się ludziom
Mańkowski/Parke - > No i co zrobisz? Spróbujesz wywołać ich konflikt z Popkiem gdzie taki Parke nawet nie potrafi mówić po Polsku? xD

Mają ponoć zatrudnić Nitro ale bądźmy szczerzy... kto będzie chciał oglądać walke Nitro czyli kolesia który sam przyznaje że nigdy żadnego sportu nie uprawiał? Czy zrobią kolejny pojedynek Kubańczyk vs ktoś kiepski?

#famemma #highleague #mmavip
  • 10
@comamtuwpisac: Tylko z punktu ludzi ceniących dymy . Ja akurat obejrzałem tylko dwie walki ma ostatniej gali , i jestem tu tylko na tagu bo jestem fanatykiem konferencji ,nic więcej . Moja historia z oglądaniem się skończyła kiedy walki freakowe zrobiły się sportowe
@comamtuwpisac: Kasjusz nie własna federacja, tylko twarz federacji. Poza tym tak samo jak u Linkiewicz - przejadł się ludziom, jest odklejony i nudny w #!$%@?. Nie wymieniaj tu Mańkowskiego xD. Jest gwiazdą, ale KSW a nie Fame + pojedynek z Parkiem był jedynym sensownym z jego udziałem tutaj. Co do Parke, to akurat fakt, że mówi po angielsku jest jego największym atutem, plus jego irlandzki akcent sprawia, że jego trashtalku się
@comamtuwpisac: ale wiesz że właśnie na walkę kogoś takiego jak nitro jest największy hype? czyli wyrazista postać, której tyle osób będzie kibicowało, co będzie chciało zobaczyć jak dostaje w mordę..
a co do tego że nie trenował, to właśnie to jest fenomen freaków a nie 2 treningi dziennie