Wpis z mikrobloga

Planuje wykupić mieszkanie na osiedlu Murapol Nowy Złocień. Słyszałem jednak, że ta okolica boryka się z problematycznym smrodem z pobliskiej oczyszczalni i sortowni śmieci? Mieszka ktoś tam i jest w stanie to potwierdzić? Oczyszczalnia jest jakieś 4km od osiedla i będąc kilkukrotnie na miejscu niczego nie czułem.
#krakow
  • 27
@tHoePs: a jakich 'zaufanych deweloperów' jesteś w stanie wskazać? Pytam bo nie słyszałem o żadnych problemach z Murapolem, a znajomy również brał od nich mieszkanie w innej inwestycji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gieremek: my mamy mieszkanie od develii, też nie są idealni, ale my nie mieliśmy z nim wiekszych problemów. Wiem że ludzie są też zadowoloni w miarę że spółdzielni śnieżka. Mówię oczywiście o tym konkretnym osiedlu
@Gieremek: smrodem bym się nie przejmował, faktycznie czasem coś doleci ale to coraz rzadziej. Natomiast złocień to:
- chaos urbanistyczny, labirynt płotów / dróg jednokierunkowych
- teren zalewowy
- bardzo słaby wyjazd -> wszystkie drogi prowadzą na półanki które jest regularnie zakorkowane
+ nowy przystanek kolei aglomeracyjnej
+ blisko do S7

Co do murapolu to u nich leci masówka na minimalnej jakości:
- nieotynkowane sufity ??
- zapachy/dzwięki przedostające się przez
@Gieremek: Piasta Towers/Piasta Park - Mistrzejowice. Ew. moi znajomi handluja mieszkaniami na złocieniu, moze cos od Develii jeszcze maja w tej cenie - jaki metraz minimum? Nie mowie ze Murapol jest najgorszy na swiecie - ale jesli mialbym wybor to wybrałbym innego dewelopera - ale widze ze Ciebie trzyma budze