Wpis z mikrobloga

#blackpill #francuski
https://innerfrench.com/
Jak w Polsce bez znajomości języka osiągnąć sukces i dostać pracę z miejsca (pewnie wiecie jak)
1. Bądź chadem z potężnym owłosieniem
2. Nie bądź polakiem, bądź francuzem
3. Mega profit na starcie
4. Skończ szkołę biznesową w Paryżu
5. Przyjedź z ziomkiem do Warszawy założyć biznes
6. Biznes okazuje się kompletną klapą, jak sam założyciel przyznaje, upada bardzo szybko, strać dużo ojro
7. Szukaj pracy
8. Zatrudnia cię p0lka na UNIWERSYTECIE WARZAWSKIM jako WYKŁADOWCĘ bez żadnego wykształcenia pedagogicznego czy lingwistycznego! ...bo hehe potrzebujemy natiwspikera
9. Koleś sam mówi, że nie miał pojęcia o teorii własnego języka i gramatyce i uczył się wszystkie w trakcie pracy
10. Załóż kanał na YT, 500k subskrypcji, załóż znów firmę, zatrudniaj p0lki, miej żonę polkę, kup mieszkanie w Warszawie, #!$%@?

janusz_p0lak - #blackpill #francuski 
https://innerfrench.com/
Jak w Polsce bez zna...

źródło: comment_1641726395NWIAYZ9rGktFH67pGZoiFe.jpg

Pobierz
  • 28
@janusz_p0lak: Gościu nie jest napewno chadem, tu zadziałała magia obcokrajowca. Szarpanki kiedyś opowiadał, że jak udawał angola to ludzie traktowali go jak pana xD I taka jest prawda.

Za komuny wielki pan inżynier przyjeżdżał do wsi i bzykał/zapładniał miejscowe wieśniary. Teraz odpowiednikiem inżyniera jest obcokrajowiec, ale to też działa na całym świecie. W południowo-wschodniej azji też jako biały masz łatwiej.
@janusz_p0lak: @Habitican: W klubach widziałem dużo brzydszych obcokrajowców niż pan Pierre i mieli powodzenie. Myślę, że bez problemu waliłby tutejsze kobiety jak leci, sam fakt, że jest francuzem i kaleczy/nie mówi dobrze po polsku to powód do lansu. Tym bardziej w mocno progresywnych miastach jak Kraków czy Warszawa. Szkoda, że Pierre nie jest murzynem, ale i tak dałby sobie radę.
@Habitican:

Macie jakiś ranking spisany, do którego odwołujecie w celu oceny, który ma łatwiej / ciężej?

Obserwacje i doświadczenie. Widziałem brzydkich jak noc obcokrajowców którzy ledwo bełkotali po ang i zafascynowane nimi julki i tak dalej. Mógłbym kłamać, że wygląd jest jedynym czynnikiem ale widziałem na własne oczy, że to nieprawda.

Kiedyś muszę sam przeprowadzić eksperyment i poudawać obcokrajowca i porównać rezultaty.

Z resztą kiedyś się zastanawiałem jak można mieć udaną
@Habitican: Dla polek? Dla polek zawsze obcokrajowiec będzie stał wyżej niż polak, bo polki większością polaków gardzą, no chyba że polak jest przystojny. To taka cecha narodowa polek.

Macie jakiś ranking spisany

Nie, wielu pisze sobie to co akurat im wygodne nie zwracając uwagi na badania, ale jednak większość zgodzi się z tym że dla polek obcokrajowiec>polak

Wzrost bije wygląd

Wzrost bije wygląd, póki nie wyglądasz ponadprzeciętnie.
@Habitican: I co zauważyłem to nie julki lecą na murzynów a szare myszki. W klubach widziałem wiele kobiet 5-6/10 z murzynami. Ale to tylko potwierdza, że tu chodzi o zaspokajanie kompleksów.

Murzyni mają bardzo prymitywny podryw, bardzo. I tu nie chodzi o to, że polacy nieśmiali i się boją kobiet bo też podbijają jak #!$%@? xD Z resztą jak można mieć wyrafinowany podryw jak murzyn mówi ledwo co po ang i
Dla polek? Dla polek zawsze obcokrajowiec będzie stał wyżej niż polak, bo polki większością polaków gardzą, no chyba że polak jest przystojny. To taka cecha narodowa polek.


@Teutonic_Reich: Nie wiem skąd to się bierze, ale to jest głęboko zakorzenione. Jak byłem dzieckiem to zadawałem sobie pytanie dlaczego ciotki są takie wredne, dlaczego wujkowie są tacy spoko. I ten bitch face.

Nie wiem dlaczego polki nie szanują polaków, ale to jest dość
Może trzeba wystawić rachunek rodaczkom za to że żyją w kraju gdzie jednak są mają spore możliwości?


@JediKnight: Heh. Polska pod wieloma względami jest dziwna; na przykład kultywuje się u nas przegrywów albo nieudaczników. A ten został zabity bohatersko w taki sposób a tamtem w tamtem sposób. I wielki bohater bo przegrał i polska miała #!$%@?. No #!$%@? xD

Kiedyś czytałem o drugiej RP i zgniłem koszmarnie - polacy skłóceni, wieczne
Nie wiem skąd to się bierze, ale to jest głęboko zakorzenione.

Nie wiem dlaczego polki nie szanują polaków, ale to jest dość głęboko zakorzenione w naszej kulturze.

@LateNever: Snuję teorię że nasza kultura jest po prostu bardziej matriarchalna niż patriarchalna. W Polsce zawsze był kult kobiety, czy to kult bogini matki za starodawnych słowian, czy to kult matki boskiej czy to kult matki polki. Na tle minionych epok to u nas
T.....h - >Nie wiem skąd to się bierze, ale to jest głęboko zakorzenione.
 Nie wiem d...
Szczerze mówiąc nie wiem czy ten naród to jest kultura wyższa. Jednak mamy dużo cech jakiegoś kraju trzeciego świata.

@LateNever: Szczerze to ja powątpiewam czy jako naród genetycznie i kulturowo w ogóle przetrwamy do XXII wieku, już teraz nas ubywa szybkim tempie. Zresztą uważam że kryzys demograficzny #!$%@? całe społeczeństwo ogólnie pojętego zachodu oraz zniszczy aktualny system w jakim żyjemy. A co do cech kraju trzeciego świata, to nie przejawiamy cech
T.....h - > Szczerze mówiąc nie wiem czy ten naród to jest kultura wyższa. Jednak mam...
niemcy, angole i amerykanie


@LateNever: Jeśli chodzi ci o nich jako "białych ludzi" to tak, to genetycznie przetrwają, tylko że w mniejszej liczbie, bo jednak ich demografia też kuleje. Ale jaka tam będzie kultura i religia za np. 100 lat to nie mam pojęcia. Myślę że w pewnym momencie apatyczni i obojętni europejczycy dadzą sobie narzucić obcą kulturę czy religię. Nie wiem, takie jakieś mam przeczucia ¯\_(ツ)_/¯

o polsce nie mogę