Wpis z mikrobloga

@wataf666: Kaszub przede wszystkim BRONI miejsca, które sobie wybrał do życia, w którym nieźle zarabia i pewnie żyje mu się dobrze, więc to też jego subiektywna i ambicjonalna reakcja. Poza tym wiesz, Kaszub potrafi zachwycać się gówno burgerami z hamerykańskich sieciówek ;)

Ja po kilku pobytach tam bym skłaniał się bardziej do opinii Miszy (no może nie aż tak radykalnej), ale Stany to wcale nie jest rewelacja, mnóstwo bezdomności i absolutna
@MordechajGajusz: kesz to jest dzban .... Jego opinia o stanach ? " ludzie są bezdomni bo sami to wybierają" .Jego zachwyt stanami jest żenujący.Szeryf który jedzie na patrol wyposażony jak na wizytę w bagdadzie to ta normalność ? Posiadanie broni ? Amerykanie w większości to takie same dzbany jak on. Mecińska jedynie pokazuje tą inną strone stanów.Nie tą na plaży .
@Justyna16: Wracasz z tymi stanami, też wrócę bo teraz mam chwilę. Casha podróż po Meksyku jak się kończyła i przez kilka odcinków zamiast nagrywać ten meksyk to coraz więcej opowiadał o tym, ze jedzie do stanów i jak jest podekscytowany... to mu napisałem żeby to przemyślał bo mnie zupełnie nie interesują stany a meksyk wyszedł bardzo fajnie, mógłbym oglądać więcej. Odniósł się do tego z oburzeniem, ze mu ludzie piszą, że
@adik75: wiesz dlaczego stany go tak wystrzeliły ? Bo stany sa w Polsce wyidealizowane. Przykładem jest właśnie janusz kesz.Nie rozumiem tej fascynacji tym krajem.Jak pokazał kawałek prawdziwości stanów to bagatelizował a to mnie wk.... Wyjechał do stanów kręcić materiał z założeniem jak tam cudownie .
@Justyna16: Zaskoczyło mnie to i wtedy przegonił na patronite np. Planetę Abstrakcję. Więc teraz kolejni "podróżnicy" być może będą próbowali wskoczyć na tą katapultę. Ale ja to pomijam, całkowicie mnie to nie interesuje. Oglądam łysego i czekam spokojnie na afery kościelne w Kambodży.
@adik75: ale ten "efekt stanów" już jest od dawna na innych kanałach.Ja po prostu nie trawię idealizowania czegokolwiek. Może te stany bym strawiła tylko je widziałam . Kiedyś stany to było marzenie Polaków i to chyba zostało w następnych pokoleniach.Ta niby wolność i dolary na ulicach.
@Justyna16: chyba o to mi chodziło w tym wpisie tylko w drugą stronę. chłopak zakochany we wschodzie poleciał do ameryki i nie mógł się tam odnaleźć, nic więcej, nie idealizuję stanów.
a tu polak mieszkający w stanach prostuje kłamstwa miszy z podróży po usa


@wataf666: Ja tam widzę, że obalił w tym filmiku jedno "kłamstwo", w dodatku które jest bardzo subiektywne bo dotyczy osobistego postrzegania relacji międzyludzkich w danym kraju. Ja wiem, że Misza to dzban i gbur, najbardziej mi się podobało jak kiedyś stękał, że na granicy Norweskiej strażnikiem był koleś o tajskiej aparycji który kazał mu wyjąć rzeczy z plecaka
@AntyBohater: Ale wiesz, co on w tych stanach z amerykanami pogadał? U Ruskich spał w przygodnych chatach, jadł z nimi śniadanie, chlał. A amerykańców bał się albo czuł się niekompetentny by pogadać. Bujał się z Polakami, mieszkał z nimi, chlał. Bez sensu. Tak samo te pajace z Cambo. Gadają pierdoły, wymysły, ale nie dopytają lokalsów. Nawet na migi. #!$%@? stoi i ogląda makrele i przez minutę zastanawia się, co to za
@dzielnyiloczyn: dlatego też flmy Łysego z Chin trzymają jakiś tam poziom przez interakcje z miejscowymi. Tutaj pogadał, tam wszedł, tutaj został zaproszony i wszędzie przydał sie język. W Kambo za to musi co chwile zmyślać i mówić o tym samym bo nie ma jak sie porozumieć. Zostaje lokalny Chińczyk co pije paliwo rakietowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adik75: Szanuję zawsze to co piszesz ale co do Stanów dla mnie cash to ignorant na poziomie prezesa.
Do tej pory nie wiem czego tak mu po tej serii z USA tak wszystko wystrzeliło. Spali do południa w tym vanie, zanim się gdzieś ruszyli to trochę minęło, do tego ciągle narzekanie jakie wszystko drogie.
Nie rozumiem tego. Dla mnie to zwźkłe popuczyny tym barzdziej że teraz do usa wizy nie trzeba