Wpis z mikrobloga

Facet otwarty emocjonalnie, wrażliwy, wylewny -> nieatrakcyjny.
Facet zamknięty emocjonalnie, trochę skryty, z własnym życiem, trochę niedostępny -> gadzi mózg mówi atrakcyjny.

Później Panie są w związku z typem drugim i zaczynają się wysrywy; dlaczego tak mało pisze, dlaczego nie gada o swoich emocjach i dlaczego spędza z nią tak mało czasu. Facet jest zakochany więc słucha się kobiety, zaczyna jej ufać - otwiera się, i zaczyna spędzać z nią coraz więcej czasu. Pokazuje swoje emocje, jest bardziej otwarty i tak dalej. Pani stwierdza, że coś się popsuło i nie czuje tego co było dawniej. Rzuca męża/chłopaka i szuka faceta o typie drugim.

Jest to piękny cykl w "betyfikacji" faceta w związku. Czy kobieta może być szczęśliwa i czy istnieje kobieta która wie czego chce?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill
  • 15
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Czytałem z rok temu artykuł napisany przez kogoś z uniwersytetu warszawskiego był o związkach murzynów z polkami. I właśnie w tym artykule m.in. o tym pisali murzyni skarżyli się, że polki nie dają im oddychać w związku, a polki, że murzyni są niedostępni i wolą bardziej swoich nie wiem przyjaciół.
  • Odpowiedz
@LateNever: no i co w tym złego? Co atrakcyjnego jest w desperacie soyboyu. Taka picza emocjonalna (bo facetem takiego nie mozna nazwac) potrzebuje uzewnetrznic swoje emocje, to nie wiem może wypłakać sie swojemu chłopakowi albo pójść na asp i uzewnetrzniac się artystycznie.
  • Odpowiedz
@LateNever: Mnie też uważają za wrażliwca a trzeba być zimny i zły. Ja jestem dobry i nie potrafię być inny a w dodatku wielu takich jak jak (w tym ja) przykrywają się arogancją i chamstwem.
  • Odpowiedz
@Asyr: Czy zimny i zły to nie wiem, ale dla kobiet wrażliwiec to najmniej atrakcyjny typ faceta, nawet jeśli mówią inaczej. I słuchanie kobiety w związku jest główną przyczyną rozpadu tegoż związku.

Bardzo często słuchałem płaczu kobiet, że faceci tacy niedostępni, albo że dranie. Tylko, że same takich facetów wybierają.

To jest trochę modliszkowate zachowanie; kobiety kochają drani, próbują ich zmiękczyć a jak im się to udaje to są nieszczęśliwe bo
  • Odpowiedz