Wpis z mikrobloga

Chcecie przeczytać historię rajdu bohaterskich orków z p0licji na moją chatę? Sytuacja miała miejsce parę lat temu, powodem tej niespodziewanej inwazji była hodowla marihuany jaką posiadałem. Historia długa, dość ciekawa, posiadająca wiele zwrotów akcji. Tekst będzie długi, napisanie go zajmie mi trochę czasu. Dlatego jeśli chcielibyście poznać moją historię zostawcie plusa, będę wtedy wiedział czy jest sens wogóle o tym pisać. Jeśli zainteresowanie będzie duże zawołam w ciągu maksymalnie 2 dni wszystkich plusujących.

#pytanie #tldr #narkotykizawszespoko #ciekawostki
Lemon_cheese - Chcecie przeczytać historię rajdu bohaterskich orków z p0licji na moją...

źródło: comment_1641652977rmWng3SqRXMD5HnRSXUaQD.jpg

Pobierz
  • 116
Chcecie przeczytać historię rajdu bohaterskich orków z p0licji na moją chatę?


@Lemon_cheese: chętnie pocztam jak Panowie Policjanci dopadli kolejnego patusa-biznesmena. Takie historie poprawiają mi nastrój i budują przekonanie że nie wszystkie pieniądze z moich podatków trafiają do pieca.
@Cantrustme

Każdy pisarz ponosi ryzyko, że nikt go nie będzie czytać. Najpierw napisz, a potem publikuj. Nie ma plusów za darmo. Jak tekst będzie dobry, to będą plusy.


Rozumiem Twój punkt widzenia, z tym że ja absolutnie nie uważam się za pisarza. Co prawda w gimnazjum pisałem całkiem dobre wypracowania, moja nauczycielka namawiała mnie nawet do startu w konkursie literackim, ale ja olałem temat. Wolałem haratać w gałę z kolegami ( ͡
@dzek

dwa dni będziesz tego baita wymyślał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kolego, na temat uprawy marihuany wiem więcej niż znajdziesz na nie jednym forum o tej tematyce. Każdy kto choć trochę siedzi w temacie od razu będzie wiedział czy mówię prawdę :)
@Lemon_cheese mojemu znajomemu też, zrobili nalot. W sumie śmieszna sprawa bo mieszkał vis-a-vis budynku prokuratury.
Jak to mawiaja najciemniej pod latarnia.

Miał dwa krzaki dla własnego użytku. Ale wiadomo jak to jest w kraju z karton-gipsu.
Podczas przeszukania znalezionorównież 30k w gotówce, ta kwota została zarekwirowana i już mu jej nigdy nie zwrócono, po stwierdzeniu przez polski organy sądowe że to pieniądze z handlu którego mu nigdy nie udowodniono, bo nie było
@zalogowany_user

już się chyba kiedyś tym chwaliłeś pod jakimś wykopaliskiem o 420 ale bez szczegółów, czekam na tekst


Nie Mirku, nigdy o tym wcześniej nie pisałem, pomyliłeś mnie z kimś innym, nie jestem pierwszy ani nie ostatni ¯_(ツ)_/¯