Wpis z mikrobloga

Generalnie to ta gra to jedno wielkie ściąganie pieniędzy z ludzi. Ostatnio zainstalowałem ja sobie, zeby sprawdzić o co w tym chodzi. Wszystko płatne i to w dużych pieniądzach. Ludzie musieli kupe kasy potracic, zeby sobie normalnie pograć ( gierkę zainstalowałem, bo mi się na YT wyświetlało dużo filmów niejakiego Hallacka)
Wszystko płatne i to w dużych pieniądzach. Ludzie musieli kupe kasy potracic, zeby sobie normalnie pograć


@Bloodaxis1: co ty #!$%@? dzbanie. Wielki ekspert, pograł godzinę i już wszystko wie ()
@sznaap: być może właśnie dlatego, kiedyś grałem w WT jak mieli tylko samoloty, grind był przeokropny.. No i później jak weszły te czołgi to nie ogarniałem co jak gdzie klikać, dużo tego wszystkiego. W wocie jest mega prosta mechanika gry, przez co łatwiej mi się skupić na strategii
@Aldehyd_Glutarowy: A to nie jest tak, ze pocisk z duza penetracja przelatuje przez slabo opancerzony pojazd? A co do dzialka przeciwlotniczego to fakt, smiech na sali ze moge zapakowac 3 shelle we flaka a ten jeden przycisk myszy i #!$%@? mi shermana xd