Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja mam jeszcze szansę na normalne życie?
W tym roku skończę 28 lat, niby nie jest aż tak tragicznie ze mną, pracuje, dość nieźle zarabiam(robota w IT) ale w sumie nic po za tym. Nadal mieszkam z rodzicami, bo boje się że sam bym nie mógł nic ogarnąć. Nie mam żadnych zainteresowań, serio w pracy potrafię siedzieć po godzinach bo to moje jedyne zajęcie. Jak nie mam co robić w pracy to znajduje jakieś jakaś robotę dorywcza na boku, byle wypełnić czas xD nie gram w żadne gry, nie oglądam żadnych seriali, jakieś wyjazdy mnie nie kręcą. Czas wolny i urlopy traktuje jak karę bo nie mam w tym czasie absolutnie nic do roboty, spędzam całe dnie w necie przeglądając memy xD nawet nie mam zbyt wielu znajomych aby gdzieś wyjść.

Oczywiście jestem prawiczkiem, czego się bardzo wstydzę i tematu związków i seksu w towarzystwie unikam jak ognia, byle mój sekret nie wyszedł na jaw. Mam praktycznie zero doświadczenie w kontaktach z kobietami, nigdy nie miałem dziewczyny. Jedynie raz po pijaku w podrzędnym barze równie pijana laska, zrobiła mi dobrze ręką w kiblu. No to jest mój szczyt osiągnięć w kontaktach damsko-meskich xD

Problem mój polega na tym że nie umiem gadać z ludźmi, bo po prostu nie mam o czym w towarzystwie jeszcze czasem wyjdzie mi jakiś żart, ale jak zostanę sam na sam nie ważne czy z kolegą czy koleżanką to nagle następuje niezręczna cisza bo nie umiem po prowadzić gadki.

Z wyglądu jest raczej źle, mój ryj nie jest zbyt atrakcyjny do tego przy 180cm zwrostu ważę 100kg co jest szczególnie widoczne po moim brzuchu, który wygląda jak u starego Janusza. Miałem pare razy konto na to tinderze i łącznie miałem może z 5 par z czego pisałem z 3 laskami i to kontakt urywał się po 3-4 dniach.

Czy w moim przypadku da się jeszcze coś zrobić, czy jednak czeka mnie już wieczna wegetacja. Niby iż mam na wszystko #!$%@? to w głębi serduszka, chciałbym kiedyś mieć jakąś różową i prowadzić normalne życie.

#przegryw #zalesie #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d7680837651b000a908c0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7