Wpis z mikrobloga

Siema, czy są tu jakieś mireczki na drugim stopniu makro na #aei na polibudzie śląskiej i mogą się coś wypowiedzieć o tym kierunku i jego specjalizacjach? Za niedługo kończę inżyniera na AiRze i już mam trochę dosyć tego żwiru, przez co szukam jakiś alternatyw na magistra.
#polsl #studbaza
  • 6
@Texor: To bardzo dobra alternatywa dla AiRu. Poszedłem dokładnie ścieżką, którą rozważasz i kilka miesięcy temu obroniłem mgr z makro ( )
@Texor: trochę farsy, zdecydowanie łatwiejsze od airu. Dało się zrobić pełny etat w czasie studiowania. Tutaj bardzo pomogły zdalne zajęcia + pbl. Większość prowadzących problemów nie robi, poza specjalnymi przypadkami.
W sumie mój opis wiele mówi o podejściu do studiowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze specjalizacji to chyba zależy co otworzą, w 2020 było chyba tylko data science do wyboru, mogę gotowce jakieś ci przesłać.
@Demon_Maxwella: @Lombo: Dzięki za odpowiedzi, olałem AiR i już sobie studiuje na Data Science, jeśli faktycznie wam by się chciało podesłać jakieś gotowce, to byłbym jeszcze bardziej wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)