Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: to że tam tak jest nie wynika ze standardu i kierownictwa, tylko braku ludzi

skąd taki brak ludzi?

No oszczędności hajsu i nikt normalny kto ma możliwość robić gdzieś indziej i uciec tam nie siedzi

Więc zostają ci co muszą i robią za karę, a jest ich za mało, by to ogatrnąć i tak to się kręci

A polski janusz i tak pójdzie zrobić zakupy, bo gdzieś musi

p.s. info
@Zakakaikane: aż mi się pojawiły przed oczami flashbacki jak z Wietnamu () Raz wymieniali banery na tych śmiesznych koszach. Plakaty rozłożone na podłodze grafiką do dołu, wiec biała strona zlała się z posadzką. i co? i się oczywiście musiałam na tym poślizgnąć, zbić dupsko i pozbierać z podłogi to co mi z rąk wypadło. Nie dość ze żadna stara rura nie zareagowała, to jeszcze jedna mi wysyłała
Pobierz
źródło: comment_1641432987KI60bxEjhrcYXABHgghyuX.jpg
@Szaka_laka: kurcze biedronka biedronce nie równa. W jednej chlew a w drugiej schludnie i czysto. Ja mam to szczęście że mam blisko biedronkę gdzie często kręcą reklamy. Nowa i duża. To tak jak by na pałace wchodził. Brakuje tylko marmurów :D
@Yinxol: to nie sklep jest syfiasty, bo są takie, w których porządek jest. To ludzie jak szympansy się zachowują, a wiadomo że pracownik na kasie, na magazynie itp. nie będzie chodził za każdym klientem i po nim sprzątał. Wczoraj byłem świadkiem, jak stary pierdziel rozrywał kartony z ryżem. Rozerwał trzy opakowania i w łapie miał kolejne. Więc go zapytałem, co on robi, a on 'sprawdza który świeży'
odpowiedziałem, że nieświeżość to
@wez_idz_sobie co ty gadasz chłopie. Osoba która to wykładała powinna to po prostu sprzątnąć. Poleciala na przerwę czy co innego robić. Nie wymyślaj już za dużych historii. Nie mają tak źle w tym sklepie by robić jakiś włoski strajk i sabotować sklep syfem. Wiele biedronek jest w normalnym stanie i nie ma czegoś takiego i to po prostu zależy od tego jacy pracownicy są. Dużo karynek i ukrainek skutkuje takim właśnie syfem.