Wpis z mikrobloga

Witam was Mirasy i Mirabelki!

Chciałbym Wam pokazać to nad czym intensywnie pracowałem przez ostatni rok - mianowicie autorski singiel z moim zespołem Barber Q . Nazwa singla to Dynamite!

Pokrótce numer jest o wszystkim tym z czym zmagamy się w dniu codziennym i powoduje u nas chęć rozwalenia czegoś w drobny mak z naszej bezsilności. W moim przypadku są to np ataki paniki które od czasu do czasu pojawiają się znikąd.

Wszystko zaczęło się od Wykopu gdzie kiedyś wrzucałem covery na YT a potem tutaj na waszą ocenę. Dostałem potężnego kopa motywacyjnego do działania, a potem był program #voiceofpoland

Uwierzyłem mocno w muzykę i jaki będzie tego efekt oceńcie sami i jeśli wam się spodoba, to zawołam pulsujących na premierę!

Dzięki jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag do obserwowania albo czarnolistowania: #psonaczek

#jaramsie #premiera #tworczoscwlasna
psonaczek - Witam was Mirasy i Mirabelki!

Chciałbym Wam pokazać to nad czym intens...
  • 125
@mlekoag: Chodzi o to, że jakbym wrzucił już numer to pewnie przeszłoby to bez większego echa. Zależy mi na tym żeby dotarło to do większego grona ludzi. A wykop był miejscem gdzie zaczynałem. Jeśli zawołam ludzi którzy plusują, to dotrze to do większej ilości. Fakt mogłem napisać, że już 7.01 wydam numer. Wiesz - ja nie mam za sobą zaplecza ludzi od promocji, ogarniam wszystko jak mogę sam. A Wy jesteście