Wpis z mikrobloga

@SlimKirby: widzę, że zabolało, jaśnie oświeconego pana i musiałeś skasować niewygodny post xD Odwalasz takie gówno i jednocześnie dziwisz się, jak ludzie mogli popierać stalinowski terror xDD No po prostu nie wierzę, że tacy ludzie jak ty istnieją.

https://www.wykop.pl/wpis/62888715/zawsze-mnie-zastanawialo-jak-to-mozliwe-ze-za-prlu/
#neuropa #bekazprawakow
T.....e - @SlimKirby: widzę, że zabolało, jaśnie oświeconego pana i musiałeś skasować...

źródło: comment_16413122794WRQmmNrynAWuc1noiKr9g.jpg

Pobierz
  • 30
Dopóki nie będziesz trolować i pisać wysrywów, to ja cię nie będę cenzurować pod moimi wpisami, więc możesz śmiało walić tutaj fikoły. Nie jestem konserwą, brzydzę się cenzury. Miłej zabawy.


@Trixie: skąd pomysł, że mnie to obchodzi? Zresztą nie ważne, przecież mam to w dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W polsce od 100+ lat rządza społeczne konserwy


@SirSherwood: Zwolennicy powszechnych czynnych praw wyborczych, państwa opiekuńczego i wyrównywania szans to konserwy? XD

Chyba, że uznamy, iż konserwatyzm to utrzymanie statusu quo (nawet rewolucyjnego).
Nie przeżywam tego, że wy prawaki cenzurujecie, bo prawie każdy z was cenzuruje i już do tego przywykłem, jedyne co robię, to punktuję waszą hipokryzję.


@Trixie: skup się i przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to co napisałem tylko tym razem ze zrozumieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vrim:

W polsce od 100+ lat rządza społeczne konserwy


W 2 RP większość rządów była konserwowa społecznie. Może gdyby ktoś nie przejał władzy, to byłoby inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale no to gdybanie. Komuchy u nas oczywiście, że były konserwowe społecznie. Nie mówie, że komuch to konserwa, mówie, że komuch to społeczna konserwa. To dwie różne rzeczy.
@Trixie: bawi mnie jak bardzo to przeżywasz. Ja tylko wydałem oświadczenie nie dążę do polemiki na ten temat.


@SlimKirby: czy Biały Dom się do tego jakoś już odniósł? Nie boisz się reakcji Chin?
Na Kremlu panika, próbują to pewnie jakoś odkręcić.
czy Biały Dom się do tego jakoś już odniósł? Nie boisz się reakcji Chin?

Na Kremlu panika, próbują to pewnie jakoś odkręcić.


@dos_badass: jeszcze nie, na razie tylko kilku bystrzaków z #neuropa których przerasta czytanie ze zrozumieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)