Wpis z mikrobloga

1. Non rary. Ustawiasz wyszukiwarke na złote nieświecące karta na licytacje do max 350. Skupujesz te karty nie patrząc na nie za 300-400 aż do zapełnienia listy transferowej, no i patrzysz ile udało Ci się wygrać. Zazwyczaj jest to 20/30 na 50 (zależy od pory dnia). I wystawiasz te karty za, tu wszystko zależy od Twojego czasu, 500/550 - jak chcesz szybko je sprzedać, 600/650 jak masz mało czasu. Najlepiej się sprzedają
@mrginekomastia: 2. Flipowanie na Fodderach. Snajpisz kartę 88 overall taniej niż normalnie chodzą o 2k i więcej (lub licytacje) i wystawiasz w cenie w której normalnie są skupowane lub droższej (tak, te też leniwi ludzie skupują ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Działa ta metoda jak masz więcej czasu, mi się nie chcę tego robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mrginekomastia: ja flippuje na fodderach tylko, ale to jest dłuższa zabawa, w sensie zysk może byc po paru dniach, nawey tygodniu. Ogólnie patrz na karty 84-88, jak są taniej niz zwykle (oststnio Müller chodził po 9.5-10k) to kupuj, potem wchodzi sbc jakieś i ceny rosną, teraz weszło sbc o ikonę i mam coś 1kk+ dzięki temu w tydzień