Wpis z mikrobloga

@Meciek ty stronisz a moja matka oglada i pewnie setki tysiecy takich ludzi

Dla mnie działa troche jak oglądanie patostremow "oglądam dla jaj, ale mnie to nie interesuje", a oglądalność im rośnie. Nie jesteś jedyny, takich są tysiące.
  • Odpowiedz
@Meciek: Najsmutniejsze, ze ludzie wyjdą na ulice i przy dobrych wiatrach dobiorą się do nich, dopiero jak zacznie brakować w portfelu. Od paru lat coraz mocniej widać powiązania partii z Kremlem, ale bynajmniej na bombelki dali. Smutno widzieć w mniejszej skali co przeżywali nasi rodzice.
  • Odpowiedz
@Meciek: I jeszcze ten udział wariantu Omikron w zakażeniach. Jaka bajka. Masowo testują ludzi, niektórzy testują się sami - i wszędzie sprawdzają jaki to był wariant? XD
  • Odpowiedz
prawa wyborcze mają już ludzie którzy za Tuska się lalkami bawili


@loginnawykoppl: Ciekawe co tacy ludzie myślą o Tusku, przecież dla nich to musi być postać legendarna, złoczyńca który obrócił kraj w ruinę i całe ich życie się z tej ruiny próbujemy podnieść. W moim pokoleniu taką legendą jest komuna której nigdy na oczy nie widziałam a dla nich czasy Tuska xD
  • Odpowiedz
@Meciek: To, że dla Polski nie ma ratunku było wiadomo przynajmniej na początku pandemii, gdy kręcone były wałki z respiratorami, maseczkami i wyborami kopertowymi. Jak to nie ruszyło betonu to należało nie mieć żadnych złudzeń co do przyszłości kraju
  • Odpowiedz