Wpis z mikrobloga

Ale nie moge z Januszy xD

Sznur aut, kazdy jedzie za sobą ja cisne 44 km/h w zabudowanym a Janusz za mną długimi, bo nie może mnie wyprzedzać

skąd takie dziady się biorą (°° za takie coś powinno być 2000 zł kary, za każde błyśnięcie

Jak sobie radzić z takimi dziadami? Płynu do spryskiwaczy mi braknie zaraz

#samochody #zalesie
jmuhha - Ale nie moge z Januszy xD

Sznur aut, kazdy jedzie za sobą ja cisne 44 km/...

źródło: comment_1641289564HHIyAN43ma9odPLVZvMEnl.jpg

Pobierz
  • 86
Sznur aut, kazdy jedzie za sobą ja cisne 44 km/h w zabudowanym a Janusz za mną długimi, bo nie może mnie wyprzedzać


@jmuhha: Choć to nie jest prawem wymagane to jest to kwestia kultury na drodze. Jeśli masz zamiar jechać za kimś z niską prędkością to jedziesz daleko od niego. Znaczy nie kilometr za nim ale tyle za nim by ktoś kto chce was wyprzedzać mógł wjechać bezpiecznie między was, wtedy
@vieniasn: Nie, trzeba po prostu jeździć trochę bardziej dynamicznie i wykazywać się większym zdecydowaniem. TO żadne pole bitwy, ale jeśli ktoś nie jest gotowy na konsekwencje i na to że wpływa na innych uczestników ruchu, to mamy w Warszawie naprawdę sprawny system transportu publicznego. Ja sam jak mi się nie chce jechać to chętnie korzystam.

Ale jak jadę to wiem że wpływam na innych i wykazuje się kulturą. Co czasem oznacza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: ja jak ktoś siedzi mi na dupie to specjalnie zwalniam jeszcze, a jak jest okazja to walę po hamulcach. ALE nie zamulam 44 km/h (realnie pewnie 40). Jedź 50 i miej wywalone na Janusza.