Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #polskiwal
Moj stary, gornik na emeryturze wlasnie sie dowiedział, że na polskim wale straci 3k rocznie. #!$%@? ten ból, że ukochana partia coś zabiera, a zawsze dawała, miota nim jak szatan, nie wie co mówić, niby pod nosem krytykuje ale widzę ze niechetnie bo przecież tvpis chwali ten program. Dawno takiego rozdwojenia jaźni nie wiedziałem. Na szęście funkcjonariusze w jedynej slusznej tv zaraz wtłoczą do łba że to Unia i Tusk mu zabrali i wszystko wróci do normy...
  • 14
Weź lepiej opowiedz jak to jest być synem debila. Masz jakieś kompleksy z tym związane? Boisz się ze tez taki będziesz, wiesz ze to nieuniknione czy codziennie walczysz żeby takim nie być przez co przeginasz w druga stronę. A może totalna wyjebka? Bez obrazy. Ciekawi mnie to.
Czy to czyni mnie złym człowiekiem?


@mbasasello: kwestia przyjętych aksjomatów, inaczej ciężko ocenić coś jako "złe" lub "dobre".

Jeżeli przyjmiemy że kradzież jest zła i można przed nią się bronić w każdy dostępny sposób, to nawet zamordowanie go nie byłoby złe. Z powietrza się ta jego emerytura nie bierze. Nie ma też co udawać że ją sobie wypracował, bo gdyby wypłacana kwota zależała od wypracowanego zysku to zamiast przelewu dostawałby fakturę
@erni13: No nie wiem mój ojciec nie jest idealny i trochę mam kompleksy z tego powodu i wciąż myślę czy bede taki sam jak on ale na Boga on nie jest pisowcem, który nie rozumie najprostszych prawideł. Z takim starym jak powyżej to chyba bym se palnął w głowę bo moj wniosek jest taki ze prędzej czy później się przepoczwarzymy we własnych ojców.
@wo0jtek: A wpis zrozumiałem po prostu pozwoliłem
@wo0jtek: możesz go pocieszyć, że przynajmniej na biednych dają z jego pensji i emerytury :) no i na dzieciaczki i 13 i 14stki dla innych emerytów będzie no i na telewizję :) do tego niestety doliczyć trzeba podwyżki jedzenia i mediów :)