Wpis z mikrobloga

Poważne pytanie - jak się czyści te całe kocie ogony?

Do pralki tego raczej nie #!$%@?ę, prać w rękach? Nie ma na tym metki, nie chcę żeby się #!$%@?ło bo fajne i się sprawdza. Jak oddam do pralni chemicznej to wezmą czy się zesrają i powiedzą że mi #!$%@?ło? Może nawciskam kitu że to jakiś szal czy futerko odpięte z kaptura kurtki. Myślicie że uwierzą czy pokapują się że to było w dupie jakiejś laski i każą #!$%@?ć? XD

W pralni byłoby najlepiej bo wiedzą jak się obejść z materiałem plus chemicznie to zdezynfekują. Poradźcie coś proszę.

#zwiazki #seks #rozowepaski #pranie #kiciochpyta
p.....s - Poważne pytanie - jak się czyści te całe kocie ogony?

Do pralki tego rac...

źródło: comment_1641144285lds0pCE8Hwv0frYRaOgESG.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Mruvek: może mu wywalili filmy za brak weryfikacji, zgód itd. Mi kazali dostarczyć zgody, plus weryfikację z dowodami i fotkami więc musiałem podziękować.
  • Odpowiedz
@p0lybius: Fajny wątek. Kiedyś kupiłam komin z takiego sztucznego futra i na metce było, że tego nie można prać. Skoro było tanie to jak futerko będzie brudne to polecam wywalić i kupić nowy ogon, a jak chodzi o tą część z korkiem to do mycia seks zabawek są specjalne płyny, a od biedy można też mydłem lub płynem do higieny intymnej.
  • Odpowiedz
@p0lybius > jak nie pomoże to znajdę cie, włożę Ci to w dupę i zaciągnę siłą pod prysznic. Zobaczymy czy dalej będziesz taka wyszczekana

Fajnie masz #!$%@? pod kopułą. Po pierwszych ripostach w tym wątku pomyślałem że masz niezły flow, po tym - że jesteś socjopatą.
  • Odpowiedz
@p0lybius Żaden problem, wystarczy wyprać ręcznie w misce z ciepłą wodą i żelem/płynem do prania
Po wypraniu i wypłukaniu owiń w ręcznik i delikatnie przyciśnij żeby osuszyć jak najbardziej się da, a później powieś na zwykłej suszarce do prania aż wyschnie do końca
Polecam, sam tak czyszczę własny
  • Odpowiedz
właśnie obawiam się tego metalowego, plus czy nie poodpada futro i nie zapcha pralki włoskami. To jest jednak tani szajs a nie porządna robota rzemieślnika w warsztacie, więc spodziewam się że się zwyczajnie rozdupcy.


@p0lybius: Wrzuć do worka do prania bielizny, jak nie masz to np do poszewki na poduszkę.
  • Odpowiedz