Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z moja kobietą juz 5 lat ale ostatnio wyjawilismy sobie na skromnym sylwestrze że jesteśmy znudzeni. Bardzo sie kochamy, gadamy ze sobą kazdego dnia, świetnie sie rozumiemy, jak się pokłócimy to szybko sie godzimy. Mozna powiedzieć ze zwiazek idealny, przyjemny w świetle związków miich bliskich które obserwujemy. Ale to nasz pierwszy zwiazek (mamy po 26 lat). Gdy dla żartów powiedziałem do swojej ze ciekawe jest jak to by było bzykać sie z inna ona sie zaśmiała ale nie miala nic przeciwko i nawet nie zrozumiala chociaz sama przyznała ze takich przemyśleń az tak często nie ma. I dyskusja sie rozwinela.

Nie wiem co o tym myśleć, czy ktoś po tak dlugim związku tez doswiadczyl poczucia nudy, chęci na skok w bok, krótkiej przerwy by przed ślubem posmakować jeezcze troche innego zycia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d193cc0ed247000a927139
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak wam się układa to IMO nie warto ryzykować, bo seks bez uczuć to nie jest wiadomo co, a znalezienie kolejnej osoby do dobrego związku to nie jest prosta sprawa.

Z drugiej strony jak obydwoje co i raz myślicie o skoku w bok to bez sensu. Mój pierwszy związek w życiu trwał 3 lata i nie, nie myślałam o tym jakby było z kimś innym, ale cieszę się, że się
  • Odpowiedz
MagicznaKrowa: Mieliśmy to samo, z tym że jesteśmy razem prawie 8 lat, totalnie rozumiem sytuację. Początkowo nakrecanie się nawzajem sama możliwością spróbowania tego z kimś innym, mocno działa podczas seksu. Spróbowalismy wtajemniczyc w to osoby trzecie, takie, które nas mocno pociągaly, żeby zobaczyć ich reakcje i ewentualnie spróbować czegoś nowego. Jednak na szczęście, do niczego nie doszło i odradzam zdecydowanie, ciężko jest to przeskoczyć, odbudowac zaufanie budowane latami. Pojawiły się potężne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byku, to co nadaje piękna w seksie to miłość. Poważnie. Miałem tą nieprzyjemność mieć kilka razy ten słynny ONS i w sumie wygląda to tak, że nie dość że się zupełnie nie znacie i ten seks jest po prostu kiepski, to w dodatku po nim wiecznie miałem jakieś dziwne wrażenie, że tym razem na pewno załapałem jakiegoś syfa. Stary, zdecydowanie nie warto xD Jak dobrze wam w związku, to seks
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 26 lat i pierwszy związek? Prawdopodobnie jak na tym memiku - ominęła Was ta nastoletnia młodzieńcza miłość, zakochanie się, wspólnie spędzone wakacje bez zmartwień i teraz tego żałujecie.
Moim zdaniem można w takiej sytuacji się rozstać z osobą z którą Ci jest dobrze i się dogadujecie, ale po skakaniu z kwiatka na kwiatek i wyszaleniu się zostanie w końcu tylko żal i blackpill i inne fora dla #!$%@? które zniszczyły
  • Odpowiedz
Miałem tą nieprzyjemność mieć kilka razy ten słynny ONS i w sumie wygląda to tak, że nie dość że się zupełnie nie znacie i ten seks jest po prostu kiepski, to w dodatku po nim wiecznie miałem jakieś dziwne wrażenie, że tym razem na pewno załapałem jakiegoś syfa


@Zirf1337: o tak Mireczku. ONS to straszne dno
  • Odpowiedz