Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam - jakie są Wasze ulubione, ciekawe hobby, które nie wymagają dużego nakładu pieniędzy? A zastanawiam się, bo zdałam sobie sprawę, że mój ulubiony sposób spędzania czasu jest też najtańszym - układam puzzle odkupione na Vinted za ~20zł i oglądam darmowe dokumenty o sztuce na YouTube. I tak sobie myślę, ile jest jeszcze podobnych, pół-darmowych sposobów na kreatywne spędzanie czasu, o których nie pomyślałam wcześniej ( ʖ̯)


#hobby #zainteresowania #pytanie
Pobierz S.....n - Tak się zastanawiam - jakie są Wasze ulubione, ciekawe hobby, które nie wym...
źródło: comment_1641111938swdP4qUnxkqVnVqBuZiPBz.jpg
  • 77
@Snuffkin:
Origami - wystarczy nam bloczek kwadratowego papieru za grosze i filmiki z youtuba.
Szkicowanie ołówkiem - wystarczy komplet ołówków, gumka, poradniki z yt jeśli ktoś chce się rozwijać.
Czytanie książek z biblioteki lub wyszukiwanie w antykwariatach starszych podniszczonych egzemplarzy.
Śpiewanie - potrzebne właściwie tylko struny głosowe, dopiero w późniejszych etapach gdy chcemy koncertować/nagrywać zacznie się robić trochę drożej
Zbieranie grzybów - wystarczy wiedza z internetu, może jakaś apka do ich
@Snuffkin:

Piszę opowiadania, przemyślenia o możliwej przyszłości i opinie o różnych dziełach sztuki (gierki, powieści, komiksy et cetera), które wpisują się w nurt cyberpunku.

Do szczęścia wystarczy mi odrobina spokoju, zeszyt, kałamarz z atramentem i stalówka z obsadką. :)

No i laptop, by potem przepisać teksty do Worda, ale tego nie wliczam w koszta samego hobby.