Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kazadum: i jaki jest niby kontekst jak napisałeś, że jechałeś 60km/h na autostradzie.

Rozumiem, że dostałeś mandat za przekroczenie co nie jest zgodne z prawdą, co nadal nie zmienia nic w opinii, że powinni zabierać prawo jazdy za jazdę 60 na autostradzie.
@michal0110: Problem w tym że mandat to kara jedynie dla biednego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przekroczysz prędkość o więcej jak 50, zabiera się prawo jazdy, jak podczas okresu kiedy nie masz prawka z uwagi na przekroczenie znowu cię złapią za kółkiem to miesiąc więzienia - to jest jedyna sensowna kara dla cwaniaków i dorobkiewiczów co mają w dupie przepisy.
@michal0110: to #!$%@? teraz zaczęliście łapać i się tym chwalić łajzy? A wcześniej jak jechał 160 na siekierkowskiej to było ok? Ja #!$%@?, od razu widać że choć intencje ustawy dobre, to policja jak zwykle szuka hajsu nie w swoich kieszeniach.
@BajerOp: A jednak przyszedłeś, mówiłeś, że kłamię ( a raczej nieprawdę) a potem zaatakowałeś, że za to powinny być jakieś drakońskie kary, które nijak mają się do tej sytuacji, która zaszła wtedy.
Zamiast kultlarnie spytać, czy nie popełniłem błędu w komentarzu, lub spytać z ciekawości jak można dostać mandat za przekorczenie prędkości jadać 60 na autostradzie, stworzyłeś wyimaginową sytuację, pod którą mnie wciskasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kazadum: "2) jechalem 60km/h na autostradzie"

Rozumiem, ze na odcinku remontowanym? Bo nie da się dostać mandatu za zbyt małą prędkość na autostradzie bo w Polsce autostrady nie są obarczone minimalną prędkością.