Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Siema, jakie polecacie #aplikacje na #android z co by trochę zadbać o swój #rozwojosobisty i #produktywnosc ? Wiadomo, nowy rok nowy ja więc chciałbym coś zrobić w tym kierunku.
Zainstalowałem już:
- Thing Counter do liczenia różnych czynności, nawyków.
- 1Money do monitorowania wydatków.
- Daylio jako dziennik/pamiętnik. Głównie po to, żeby pod koniec roku zobaczyć jak wyglądał mój nastrój. Możliwe że jej funkcjonalność pozwoli na pozbycie się Thing Counter.
- OneNote jako organizer i TODO.
- MiFit bo wiadomo, mam opaskę i tam mam statystki kroków i snu.

Co jeszcze? Z czego wy korzystacie? A może macie lepsze alternatywy do wyżej wymienionych?
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gon70 @duzeelobenc dzięki ale jednak prosiłbym o merytoryczne odpowiedzi. Wydatki jest mi coraz trudniej kontrolować, a przy inflacji na pewno przyda mi się pomoc. Monitorowanie swojego humoru i nawyku w ciągu roku będzie ciekawym doświadczeniem i pozwoli mi lepiej podsumować cały rok. OneNote i MiFit są chyba tak oczywiste że nie muszę tłumaczyć dlaczego je mam. Chciałbym się dowiedzieć co jeszcze ciekawego oferuje rynek, a nie słuchać tego jak dobrze jest sobie
  • Odpowiedz
@casynowex: z mojego wieloletniego doświadczenia w organizacji/planowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że im więcej miałam apek i rozdrobienia tego wszystkiego, tym mniej z tego korzystałam. I tak aktualnie sprawdza mi się rutyna: zwykły zeszyt jako planer dzienny (i co siedem stron robie spis tygodniowy i tam też są wypisane nawyki z kółeczkami do zakreślania, jednocześnie wpisuje te nawyki podczas rozplanowania dnia). Osobno mam zeszyt jako pamiętnik,
  • Odpowiedz