Wpis z mikrobloga

coraz bardziej mam wrazenie ze kanal iwony blecharczyk ( pani od kierowania tirem ) , jest calkowicie odklejony od rzeczywistosci . ilosc przekroczen przepisow , bledow , zlamania zasad idzie tam w dziesiatki. ale ma cycki to spermiarstwo wali tysiace komentarzy. do tego prawie a kzadym filmie nahalna reklama ubran , cycki na wierzchu , prymitywne wciskanie produktow , i jechanie na tym ze jak ma tzipe to kazdy jej bedzie pomagac .
w zasadzie nie znam w tej chwili zadnego znajomego kierowcy , ktory by ten kanal ogladal .

#takaprawda #bekaztransa
muchabzz - coraz bardziej mam wrazenie ze kanal iwony blecharczyk ( pani od kierowani...

źródło: comment_16409538419YTU5GyAEXKPeQiCYCnDI6.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 1
@absoladoo
@Konkol
Tak na szybko bo teraz jestem w trasie to powiem że w tym filmie gdzie odbierała ciężarówkę nową zabrała pasażera który jechał bez pasów i do tego w miejscu nie przeznaczonym do siedzenia. Typ się miota po całej kabinie żeby jej pokazać co jest w nowym samochodzie. Gdzieś tam coś wyłapałem że pracuję podczas przerwy dobowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@absoladoo jest całkiem sporo i to są najczęściej bardzo drobne rzeczy ale w całości jest tego dużo. Przepis na przykład mówi że w kabinie nie wolno mieć luźnych obiektów a ona ma wiszącą gruchę. Nie wiem jak w Polsce ale UK wyrażenie bez kamizelki odblaskowej też jest łamaniem prawa. Czy może raczej przepisów wewnętrznych ale nie widziałem firmy w której by ją przepuścili za takie coś.
  • Odpowiedz
  • 1
@roadie chłopie jeżdżę 5 razy w tygodniu. Tylko w cywilizowanym kraju:). Dozwolona jest tylko nawigacja na szybie. Kwestia wyrobienia nawyków.
  • Odpowiedz
@muchabzz: a no to zwracam honor. Ja jeździłem na stopa przez kilka lat po Europie i trochę się najeździłem z różnymi kierowcami. Nie pamiętam nikogo, zeby nie miał luźnych elementów w kabinie. Jazda w 3 osoby w tym jedna na łóżku też była normą
  • Odpowiedz
@muchabzz: reklama kamizelek w stylu płaszcza jak u majstra z prl bo WYPRODUKOWANE W POLSCE!!!
Jezdzi zestawem przestrzennym ktorym uwaga NIE MA gdzie zaparkować. Weekend w Rzymie i kawka na i hotel 5gwiazdek . No nic tylko taką robotę mieć.
Przyznała ze jezdziła z fotografem zeby zrobic swoj kalendarz. A przecież nikogo w trasę nie zabierała.
Teraz od groma takich influencerow co podstawowa zasada to rześko wygladać po pauzie na poboczu
  • Odpowiedz
  • 0
@roadie no to ci powiem , że w każdej firmie w jakiej tu jeździłem za luźne przedmioty masz od razu ostrzeżenia. Poza tym to jest po prostu niewygodne. Za jeżdżenie na trzeciego na kanapie bez pasów to bym wyleciał z pracy. Tu w grę wchodzą milionowe odszkodowania w razie jak by co.
  • Odpowiedz
@muchabzz jak zaczęła wrzucać takie zdjęcia to od razu wywaliłem jej subskrypcje, a szkoda bo mogła iść drogą Rafała Zazuniuka i długo by się utrzymała na YouTube, a tak to tylko czekać jak spadnie z rowerka
  • Odpowiedz
@muchabzz: Mnie Iwonka #!$%@? swieceniem cycami i dupą to raz.

2. Jak wiekszosc asfaltowych celebrytów wciska ci szajs ze sponsorowanych akcji i potem sie bujasz z nim kilka lat. (Np. tomotom)

3. Handicap i ułatwiona robota na każdym kroku i zgrywanie jakiegoś trybuna ludowego w mediach xd. Ja zawsze mam wrażenie że z tyłu za nią siedzi jakiś gach i robi za nią całą robotę, ktora nie nadaje sie do pokazania
  • Odpowiedz
  • 0
@kwasnybigos ty stary.. no dokładnie to samo mi chodzi po głowie. Jeździ z nią ekpia , która za nią załatwia sporo rzeczy a ona tylko to firmuje w kamerce.
Oczywiście mam świadomość , że raczej tak nie jest, bo jednak jeździła w komercyjnych firmach gdzie są jakieś zasady zdroworozsądkowe , ale kuźwa... To co ona pokazuje to już nie jest transport i praca w tym zawodzie tylko jakieś celebryctwo. Coś jak by
  • Odpowiedz
@muchabzz: Nie wiem czemu jeszcze jej nie usunąłem z obserwowanych na Instagramie. Kilka razy dziennie wpada sesja zdjęciowa w kabinie albo przy aucie i jakieś gówno opisy pieprzenie bez sensu. #!$%@? się jej w garze.
  • Odpowiedz