Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gurwa mireczky ale się wkorwiłem niemożebnie xD sprawdzam prawilnie czy to jutro na pewno odbywa się ta słynna noworoczna inba a tam takie jaja xD

31 stycznia
Imieniny obchodzą: Sylwester, SEBASTIAN

no gurwa skisłę und pierdykłę xD niewiele brakowało a byśmy sobie chodzili nie na sylwka ale na sebę xD wyobraźcie sobie te teksty przed moją gimbazą i innymi budynkami instytucji publicznych:

ej mati gdzie idziesz w tym roku na sebixa?xD

nie wiem gurwa tate mnie ze szlugie przyłapał i dostałę kablem od zmywarki chyba tradycyjnie sebastian z dwujkom xD

ale się na sebe #!$%@? co nie tadeo?xD

ja jebix ale będzie sebix xD

pierona jasnego koj ja pujda na sebastiana w tym roku, pewnie znowu na przodku na grubie bynda robił żeby bajtle mioły wungla pod dostatkiem do futrowania xD

na sebastiana niejedna locha bendzie #!$%@?

Nosz #!$%@? nie wiem jak wy ale ja po stokroć bym wolał iść na sebixa na rynek na przykład a nie na jakiegoś #!$%@? sylwestra. Sylwester to był kot z bajki który był pedałem i nawet nie umiał rozróżnić samicy nieswojego gatunku bo chciał skunksa przeruchać baran jeden łeb zakuty grzebiet xD

Tym miłym akcentem życzę wam udanej zabawy sebixowej, obyście #!$%@? w tym roku sebastiana nie spędzili na mirko xD bo was odnajdę i #!$%@? kluczem od kół xD lepiej puszczać korsarze i achtungi starym babom pod oknami kurdebele.

Wkorwiłem się ale tylko troszkę, ja obchodzę sebixa i wam też dobrze radzę.

#sylwester #sylwesterzwykopem #nowyrok
To juz 8 lat... #pdk