Wpis z mikrobloga

@koters: one próbują zrobić się na takie małe głupiutkie dziewczynki, takie wesołe śmieszki do bzykania
Ale nie każdej się to udaje i wyglądają jak upośledzene
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@KajuMonke1996 nie jestem odbiorcą tego typu contentu więc mi to lata ale byłem ciekawy o co chodzi. Ładna dziewczyna wygląda jak z porażeniem mózgowym.

@Kowixx jest popyt jest podaż jest dramat:)
  • Odpowiedz
@koters: to ma byc bardziej "śmieszne" niz seksowne, w hentajach o ile "normalne" ahegao jest spoko bo pasuje wizualnie do samej czytanki, to tak te wyekstrapolowane sa jednoznacznie #!$%@?, na zdjeciach tego typu wlasnie sa chyba bardziej z faktu ze "hej chlopacy ja tez czytam hentaje ;))))) a tera wyslijcie donejta"
  • Odpowiedz
nie jestem odbiorcą tego typu contentu więc mi to lata ale byłem ciekawy o co chodzi


@koters: a lubisz w ogóle mange/anime? jeśli nie to nie takie dziwne, że nie znasz, nie rozumiesz i nie pochwalasz pewnego zachowania inspirowanego tym.
  • Odpowiedz
"hej chlopacy ja tez czytam hentaje ;))))) a tera wyslijcie donejta"


@rzrbld: ale "hej chlopacy ja jestem animu dziewczynkom robie minke ;))))) a tera weeby kupujcie mangi anime figurki" jest już spoko konsumpcjonizmem xD?
  • Odpowiedz
@koters: Jest popyt jest podaż, spermiage płaczą za takie rzeczy to te rzeczy dzieją się. Na YouTube też są takie miny w miniaturkach filmów. Podobno to się lepiej klika, co oznacza iż wszyscy jesteśmy zgubieni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koters: ten wyraz twarzy ma pokazywać ekstazę. Tak jej dobrze, że aż zeza robi? A język pokazuje, bo chce przypominać słodkiego pieska lub kotka. A może jednak zez ma pokazywać upośledzenie? W sensie, jest głupia i przez to łatwa? Jednak raczej skłaniam się do erotycznego uniesienia.
  • Odpowiedz