Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4
Gram w the last of us 2, cudowna gra. Mam jedno pytanie-klikacze niby są ślepe i działają tylko na zasadzie echolokacji ale niestety kilka razy zdarzyło mi się, ze mnie normalnie zauwazyl-nie ruszalem sie a jednak zaczal mnie gonic i atakowac :( jak to z nimi jest? Gram na przed najtrudniejszym poziomie trudnosci
  • 12
@ratollo: Na innych poziomach trudności też tak jest. To nie jest bug, tylko kwestia właśnie systemu echolokacji - jak jesteś bezpośrednio przed nimi a wydadzą okrzyk, to Cię zobaczą przez echolokację - tak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś był za jakimkolwiek murkiem, bądź słupem to Cię nie zobaczy.
@darjahn była ciekawa ale sam pomysł zeby nią grać i się do niej przekonać w moim przypadku nie zadziałał. Brutalnie zabiła Joela który mimo tego że zabił jej ojca chwilę wcześniej uratował jej zycie. Zwyczajnie nie miałem ochoty nią grać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratollo: nie możesz zakradać się od przodu, bez żadnej osłony + przy klikaczach zbliżasz się raczej połową zakresu wychylenia gałki. Polecam tryb brutalna rzeczywistość.
@darjahn oczywiście ze bym nie odpuścił ale najpierw każda Ci nienawidzić Abby za to co zrobiła aby potem wcielić się w jej postać by poznać jej historię i ją polubić. Ja jej nie polubiłem i dlatego druga część gry mi nie przypadła do gustu. Potrafię jednak zrozumieć że ktoś jej opowieść kupuje i jemu cala gra się podobała.
@jawor2201: Ojjj nie, to już by było chyba za dużo. Tu ta historia jakoś się spina. Chyba że jakiś kompletnie odrębny wątek historii poprowadzą.

A co do historii z 2 to już szczegółów nie pamietam bo grałem dość dawno ale kojarzę że Ellie to się trochę #!$%@? jednak okazywała :p a Abby była mimo wszystko bardziej ludzka finalnie. Ale to może przez zestawienie jej z tym małolatem którego niańczyla.