Wpis z mikrobloga

  • 739
Znajomego i jego żonę przyłapali na podobnym wałku, pierwszą sprawę w sądzie przegrał, musza zwrócić do ZUS 250 000zł
  • Odpowiedz
najgorsze jest to że tacy ludzie też mają prawa wyborcze


@wuju84: gorsze jest jednak to, że ona pewnie urodzi i będzie wychowywać dziecko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 500
Znajomego i jego żonę przyłapali na podobnym wałku, pierwszą sprawę w sądzie przegrał, musza zwrócić do ZUS 250 000zł

@terrarek: to biorąc pod uwagę ile trwa macierzyński i że świadczenie wynosi 80 procent pensji to musieli piękna pensję zrobić na papierze. Nic dziwnego, że wpadli.
  • Odpowiedz
  • 267
@BajerOp dokladnie, przegięli totalnie, każdy to wiedział, a ich firma była raczej niewielka, więc bardzo to śmierdziało. Teraz się apelują, kombinują, ale aktualnie ta kwota dla nich znaczy totalne pogrążenie i sięgnięcie dna¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wuju84: a jeszcze gorsze jest to, że stanowią większość tego narodu :( Więc na jakąkolwiek poprawę szans niema, ja już nadzieję straciłem, bo wystarczy "państwowe" 500+ czy inny socjal i mamy to co mamy :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@DrTRAPH0USE: zus z miłą chęcią.
Przy takim czymś ta babka nie dostałaby ani jednej wypłaty z ZUSu, teraz oni takie coś w parę dni wychwytują, op jako przedsiębiorca by się na niezłą minę wpakował
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@gracilis: najgorsze jest to że tacy ludzie też mają prawa wyborcze

@wuju84: najgorsze jest to, że ci idioci przeważają, dlatego porzuciłem wszelkie nadzieje że w tym kraju będzie lepiej. Po prostu się nie da z takimi dałnami na pokładzie.
  • Odpowiedz