Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakiś pomysł na sylwestra z dziewczyną we dwóch w Krakowie? Ja chciałem się #!$%@?ć na rynku i potem iść do akademika coś porobić, ale dziewczynie się średnio podoba. Cokolwiek, jakaś impreza w teatrze, jakieś kino czy cokolwiek, nie mam pomysł, a na ostatnią chwilę to tak średnio coś sensownego znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #krakow
  • 24
@OktawianAugust: też wolałbym uniknąć tego zezwierzęcenia na rynku w Krakowie. niebezpiecznie, bo możesz czymś oberwać w tłumie, a i przyjemność z tego żadna. no, ale jak włączył ci się studenciak mode, to pewnie dla ciebie to jakaś fajna i szalona opcja. może jeszcze kina studyjne mają bilety na całonocne seanse? jakbym nie miał pomysłu na sylwestrer z dziewczyną, to nie kombinowałbym nic na siłę, tylko posiedział na chacie z fajnym jedzonkiem
@vateras131: Na mnie to nie działa. Jestem aspołeczny jak #!$%@? jak kogoś nie znam i alkohol nie pomaga (zresztą nawet bym nie chciał, żeby pomagał), pewnie będę tylko z tą dziewczyną gadał i tak. Do tego ci znajomi to średnia wieku z 10 lat więcej ode mnie, bo to nawet nie są jej znajomi, ale znajomi naszych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Koci_pyszczek: jestem pewien na