Wpis z mikrobloga

Weź ktoś poleć formacje i wytyczne do grania, bo od paru dni mam niemoc strzelecką, nawet jak strzele 2:0 to zaraz i tak pełno wylewów. Każdy mój gol to męczarnia do zdobycia gdzie z kim bym nie grał to ciągle to samo. Podanie na skrzydło i nagle #!$%@? po ziemi do napastnika gdzie ta piłka zawsze przejdzie do niego i szybka strata gola. Co mam zrobić, żeby moi tez sie tak ustawiali, albo co ja źle robie w tej obronie ze te piłki tak przechodzą.
#fut
  • 8
@brains:
bo to goowno a nie gra, błędy w grze są ukrywane a nie poprawiane, no ale ok może tak na szybko:
- najważniejsze, nie przejmuj się, najważniejsze w wyniku jest to na co zazwyczaj nie masz wpływu (serwery ea)
- przetestuj 422 lub 424 (to formacja w grze, nie startowa)
- przetestuj podania z trzymanym LT (nie w ostatniej chwili tylko dłużej przed podaniem)
- przetestuj podania RB+x
- broń
@RatownikMagiczny: szybko, i raczej mam tendencje do grania środkiem, grałem 4222 i piłki od SPO grane na napastników, ale no ale od paru dni przestało to wychodzić (może przez gameplay który jest teraz idealny w porównaniu z delayem który miałem wcześniej, człowiek nieprzyzwyczajony do takiej jakości).

@DarekMarek to raczej podstawy co piszesz, ja mam bardziej problem ze to co grałem wcześniej nagle przestało sie sprawdzać i szukam trochę innego sposobu na