Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, dostałem zegarek Huawei Watch GT 2e, ale synchronizacja danych między Huawei Health a Strava to jest jakiś dramat, wymaga:
-AppGallery
-Health Sync (które trzeba kupić)
-Huawei Health

:/

Chyba, że coś robię źle i jest prostsza metoda? Telefon mam Xiaomi, jeśli coś to ziemię.

#huawei #watchgt2 #smartwatch
  • 10
@mkarweta: Właśnie zastanawiam się między Huawei Watch GT 3 oraz Garmin Venu 2 Plus. Funkcyjnie i cenowo Huawei dla mnie wygrywa, ale z tą synchronizacją to jest masakra. Teraz sam sprawdzałem, czy to by potencjalnie działało, to Health Sync prosi jeszcze o instalację czwartej apki "HMS Core". Oprócz tego Huawei Health nie ma ciemnego motywu poza systemem EMUI.

Trochę ciężko mi zaufać teraz developerowi Health Sync, który ciągnie tę integrację. Chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pyxelr: powiem Ci szczerze, że sam zamierzałem kupić coś od Xiaomi, jakiegoś w miarę dobrze wydającego Amazfita, ale dostałem tego Huaweia od żony, więc na razie używam. Jak go zajadę to będę myślał co dalej. Niewątpliwym plusem jest bateria - robiłem z nim wybiegania po 2h i w tym czasie zjadł około 15% baterii.
@mkarweta: Ja właśnie chciałbym przesiąść się z Xiaomi Mi Band 4, ale nie mogę się zdecydować.

Ile obecnie potrzebujesz aplikacji do synchronizacji Huawei ze Stravą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pyxelr: AppGalery, HMS Core, Huawei Health i Health Sync.
#!$%@?, wiem.

Popatrz sobie na Amazfit, jeśli nie zależy Ci za bardzo na wyglądzie to dobrym pomysłem będzie T-Rex.
@mkarweta: Dzięki!
Na razie poczekam jeszcze z Mi Bandem 4, do momentu aż Huawei wbuduje tę synchronizację, lub gdy Garmin wypuści coś na miarę Venu 3.

Amazfit jakoś nie do końca mi się podoba wizualnie. Na razie też zbiera raczej gorsze opinie od Huawei, na przykład w tym porównaniu.