Wpis z mikrobloga

#telewizja #tv #satelita #netia #polsat #ncplus #telewizory
Trochę nie ogarniam teraz tych dekoderów, mam takie pytanie. Czy dobrze rozumiem, że jak mam całkiem fajne Tv LG 3D z pilotem Magic Remote ale bez DVBT-2 i nie chcę dokupować, badziewnego dekodera z tandetnym pilotem i interfejsem rodem z lat 90 w stylu jakiegoś video, to jak wykupie sobie jakaś telewizje kablową, np mam neta z netii i odkupię pakiet Tv najtańszy to będę mógł oglądać te podstawowe kanały? Skąd idzie sygnał w takiej kablówce? Z satelity czy po necie czy jak? Mam w nowym bloku takie gniazdka TV/Radio/Sat i z tego wpinam sie do dekodera który mogę nadal sterować za pomocą mojego pilota LG? Ma ktoś takie rozwiązanie w domu? Jest wygodne i działa tak jak ja myśle?
Pobierz stanley88 - #telewizja #tv #satelita #netia #polsat #ncplus #telewizory 
Trochę nie o...
źródło: comment_1640730811hcMKb8YwVt4PGOMlCO3jXp.jpg
  • 5
@fizzly: No ale ten interfejs jest chyba w miarę znośny i aktualizowany a nie taki jak z chińskich dekoderów za 100zł. Poza tym ten mój pilot podobno może sterować dekoderami różnymi wiec zostaje jeden pilot a dodatkowy dekoder można gdzieś schować za TV ?